Notesy samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne: historia sukcesu

Niezliczone próby spełzły na niczym, by zastąpić klasyczne karteczki samoprzylepne wariantem elektronicznym: czy to Microsoft Office lub nowiutka apka ze startupa. Żadne oprogramowanie nie zagroziło pozycji karteczek samoprzylepnych. Powód? Karteczki samoprzylepne są łatwe w przenoszeniu, tanie i można je prawie wszędzie umieścić, a przy tym spełniają swoje zadanie: pozwalają na notowanie terminów i zadań i przypominają o nich.

W najprostszej formie karteczki samoprzylepne są bez nadruku, jednakże indywidualnie zadrukowane z Twoim motywem oferują całkiem nowe możliwości. Dzięki nim wyprodukujesz tanie gadżety reklamowe jako prezenty na targi i dla klientów, które będą trwale przypominać o Twojej firmie lub Twoim produkcie. We własnym przedsiębiorstwie możesz na nich umieścić dodatkowe informacje, np. nazwiska pracowników, przez co łatwo będzie je przyporządkować.

Jak wydrukować i spersonalizować karteczki samoprzylepne

Najprościej wydrukować karteczki samoprzylepne z logo Twojej firmy lub dodatkowo numerem telefonu i adresem e-mail do nawiązania kontaktu. W zależności od branży w grę wchodzą ewentualnie inne motywy, ale możliwe są także zdjęcia i ilustracje. Przy projektowaniu zwróć jednak uwagę, aby Twój projekt nie spowodował utraty ich podstawowej funkcjonalności. Na karteczkach powinno pozostać wystarczająco dużo miejsca na notatki. Gdy nie będzie na nich miejsca do pisania, prawdopodobnie nikt z nich nie będzie korzystał. Gdy potrzebujesz więcej miejsca, lepszym rozwiązaniem będą bloczki.

Zwróć uwagę na miejsce klejenia karteczek samoprzylepnych, aby Twój nadruk został umieszczony po właściwej stronie. W szablonach, które znajdziesz w zakładce Szczegóły na stronie produktu, miejsce to zostało odpowiednio oznaczone.

Kształty i warianty

Miejsce na indywidualny motyw jest nie tylko na powierzchni (przedniej stronie). Także w przypadku kształtów dostępnych jest kilka opcji. Skorzystaj z gotowych form, takich jak serce czy Kciuk w górze, aby jeszcze bardziej indywidualnie zaprojektować swoje karteczki samoprzylepne.

Bloczki karteczek samoprzylepnych można opcjonalnie zamówić także z miękką okładką. Dzięki temu zyskasz dodatkową powierzchnię reklamową na ładny motyw lub dodatkowe informacje.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie