My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Bloczki notesów samoprzylepnych

REKLAMA W FORMIE BLOCZKÓW NOTESÓW SAMOPRZYLEPNYCH Z NADRUKIEM

Nawet najsprytniejsi muszą najpierw zapisać swój pomysł na papierze. Ale nawet najbardziej genialny pomysł może szybko zagubić się pośród dokumentów na biurku lub omyłkowo wylądować w koszu na śmieci. Aby uniknąć tego ryzyka, korzystaj z karteczek samoprzylepnych i zabezpiecz swoje notatki przed zagubieniem. Nasze bloczki notesów samoprzylepnych o różnych kształtach idealnie się do tego nadają. A jako artykuły reklamowe mogą być stosowane zarówno przez własnych pracowników, jak i klientów. Poszerz swój asortyment artykułów reklamowych i zadrukuj bloczki notesów samoprzylepnych swoim niepowtarzalnym designem. Dzięki temu stworzysz niepozorną, tanią, ale bardzo lukratywną powierzchnię reklamową. Nasza podpowiedź: najlepiej zamów bloczki notesów samoprzylepnych z krótkim, humorystycznym i mocnym hasłem reklamowym oraz swoim logo firmowym.

CO OFERUJĄ BLOCZKI NOTESÓW SAMOPRZYLEPNYCH?

Dzięki samoprzylepnej funkcji swoje notatki i pomysły możesz przykleić niemal wszędzie. Karteczki samoprzylepne z ważnymi informacjami, wskazówkami i pomysłami mogą zostać umieszczone na różnych podłożach i przez to stale pozostają w zasięgu ręki. Jeśli przykleisz je na wysokości oczu, Twoje pomysły i ważne informacje będą do tego zawsze widoczne. Jak tylko pomysł zostanie zrealizowany, łatwo usuniesz przyklejoną karteczkę bez pozostawiania śladów, wrzucając ją do kosza. Jako Twoja drukarnia partnerska oferujemy oczywiście bloczki notesów samoprzylepnych z Twoim motywem w doskonałej jakości, zadrukowane w technologii druku cyfrowego.

PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE DO KAŻDEGO BIURA

Każde przedsiębiorstwo je posiada: artykuły biurowe. Do standardowego wyposażenia biura należą między innymi takie produkty, jak: papier listowy, bloczki notesów samoprzylepnych i długopisy. Nie kupuj zwykłych i pospolitych artykułów biurowych, lecz zaprojektuj własne artykuły reklamowe w Twoim designie korporacyjnym i zwiększ w ten sposób rozpoznawalność swojej firmy. Zachęcamy do zamówienia artykułów biurowych, takich jak bloczki notesów samoprzylepnych z nadrukowanym logo firmy. Bloczki notesów samoprzylepnych mogą być także z powodzeniem wykorzystywane jako gadżety reklamowe lub prezenty, przez co zyskasz możliwość dyskretnej ale skutecznej prezentacji swojej marki na zewnątrz.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie