Fototapety

DRUKUJĄC FOTOTAPETY, MOŻESZ NADAĆ POMIESZCZENIOM INDYWIDUALNY STYL

Ściany nie zawsze muszą być białe, nie wspominając o innych aranżacjach jednokolorowych. Tapety są znowu w modzie i zapraszają do kreatywnych projektów. Wykorzystaj pojedyncze rolki, aby nadać pomieszczeniu indywidualny styl. Komu to nie wystarcza, może wydrukować swoje własne motywy lub zdjęcia jako tapetę. Po prostu zamów swoją indywidualną tapetę. Gdyż fototapety z indywidualnymi zdjęciami sprawiają, że w pomieszczeniu tworzy się szczególny klimat. Zaprojektuj na przykład recepcję swojego przedsiębiorstwa lub sklepu i zleć wydruk fototapety w Twoim własnym designie korporacyjnym lub z pasującym zdjęciem. Fototapety możesz wykorzystać praktycznie we wszystkich pomieszczeniach wewnętrznych, czy to w biurze, na targach lub w domu wszędzie sprawią, że będziesz się dobrze czuł. Także w gastronomii, hotelarstwie i handlu fototapety można wykorzystać do indywidualnej aranżacji pomieszczeń.

DRUK FOTOTAPETY: FORMAT I KLEJENIE

Wydruk fototapety w naszej drukarni jest bardzo prosty. Gdy już wybrałeś odpowiedni motyw, wybierz żądany format Twojej fototapety, wgraj plik do druku i zamów odpowiednią ilość rolek tapety w naszym sklepie online. Fototapety drukujemy wyłącznie na bazie erfurckich tapet flizelinowych. Oddają one dobrze kolory, mają stabilną formę i dobrze maskują nierówności powierzchni. W technologii druku cyfrowego zyskają indywidualny wygląd. Oferujemy różne fototapety do pomieszczeń o wysokości od 270 do 380 cm. Z opcją wprowadzenia dowolnego formatu masz możliwość drukowania tapet o większych rozmiarach: swoim indywidualnym motywem możesz bez problemów przyozdobić także bardzo wysokie i szerokie pomieszczenia o rozmiarach do czterech na sześć metrów. W porównaniu do wydruku fotografii na płótnie fototapety stapiają się na całej powierzchni ze ścianą. Aby uzyskać optymalny wynik ściana powinna być gładka, czysta i wolna od kurzu. Wśród naszych formatów standardowych możesz wybierać między tapetą samoprzylepną lub klejoną na mokro. Fototapeta samoprzylepna ma gładką powierzchnię i przed naklejeniem jej zalecamy dodatkowe gruntowanie ściany. Materiał tapety klejonej na mokro ma delikatną strukturę i może być klejony bez wcześniejszego gruntowania ściany.

DRUKUJ INDYWIDUALNE FOTOTAPETY I ZAPREZENTUJ SWOJE MOTYWY

Bądź kreatywny i wydrukuj swoją osobistą fototapetę. Dobierając odpowiedni motyw można optycznie powiększyć lub pomniejszyć pomieszczenie. Do druku fototapety możesz też użyć zdjęć swoich produktów. Jednak najwięcej zainteresowania wzbudzisz, gdy skorzystasz z innych zdjęć niż fotografie produktów. Gdy chcesz, by spoglądający zatrzymał się w pobliżu fototapety, wybierz najlepiej motywy, które zachęcają do marzeń i fantazji. Ulubionymi motywami na fototapetach są puste plaże, nastrojowe lasy i architektura. Druk fototapety ma też sens, gdy chcesz zaprezentować w powiększeniu małe obiekty i szczegóły. W zależności od skutku, jaki chcesz osiągnąć, powinieneś stosować jasne, przyjazne motywy, aby wprawić oglądającego w dobrą atmosferę. Możesz także wydrukować na swoich osobistych tapetach grafiki lub wzorce w różnych kolorach i stworzyć unikatowe fototapety. Niezależnie od motywu, na jaki się zdecydujesz, drukując fototapetę, zainteresowanie gości, klientów i pracowników jest gwarantowane.
Podpowiedź na jubileusz firmowy: zaprezentuj klientom i pracownikom historię Twojego przedsiębiorstwa, umieszczając w recepcji lub na korytarzach fototapety ze zdjęciami z najważniejszych wydarzeń w Twojej firmie.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie