Wizytówki

DRUKUJ WIZYTÓWKI O WIĘKSZEJ TRWAŁOŚCI

Dłuższą konwersację lub krótki smalltalk można doskonale połączyć z wymianą wizytówek. Pozytywne wrażenie z osobistej rozmowy możesz dodatkowo potwierdzić, wręczając eleganckie wizytówki, a nawet zadbać o to, aby dobre wrażenie pozostało do ponownego nawiązania kontaktu. Przygotowując wybór papierów do druku wizytówek, zadbaliśmy o to, aby obok eleganckich rodzajów papieru dostępny był także bardzo stabilny papier. W ten sposób możesz dać wyraz swojej osobowości i wręczać wizytówki, które są długowieczne.

WIELE ZALEŻY OD PAPIERU: JESZCZE BARDZIEJ ELEGANCKIE WIZYTÓWKI

W przypadku naszych klasycznych wizytówek wybór papieru rozciąga się od wyrazistego papieru kredowego poprzez błyszczący Chromolux aż do przyjaznego dla środowiska kartoniku z recyklingu. Dzięki temu masz wiele możliwości, by zamówić druk wizytówek, które robią wrażenie. Najbardziej popularny rodzaj papieru w naszej kategorii klasyków to papier kredowy o gramaturze 300 g/m. Odznacza się wysoką stabilnością oraz intensywnym oddaniem kolorów i doskonale nadaje się dla tych, którzy wręczają duże ilości wizytówek, np. podczas imprez, targów lub innych wydarzeń. Podczas szczególnych okazji możesz się wyróżnić z tłumu dzięki naszym ekskluzywnym wizytówkom. Jednostronnie zadrukowane karty wizytowe produkowane są na grubszym papierze, a przez to bardziej stabilne. Faworytem pośród nich jest kartonik wizytówkowy 290 g/m, na którym dzięki śnieżnobiałej powierzchni można intensywnie oddać kolory.

LETTERPRESS - WIZYTÓWKI Z EFEKTEM WOW

Nietuzinkowe wizytówki wydrukujemy dla Ciebie w technologii Letterpress. Specjalny rodzaj druku nadaje powierzchni wygląd przypominający płaskorzeźbę. Dodatkowo w porównaniu do naszych klasycznych wizytówek stosowane tu gramatury papieru są dużo wyższe, co nadaje wizytówkom wyjątkową stabilność. Ponadto elementy Letterpresse powodują, że Twoje wizytówki będą miały niepowtarzalną strukturę.