10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Koperty wysyłkowe

IDEALNE UZUPEŁNIENIE DO PAPIERU FIRMOWEGO: ZADRUKUJ KOPERTY KURIERSKIE

Są różne sposoby, aby zainteresować klientów Twoją firmą lub ofertą. Klasyczna, ale cały czas bardzo skuteczna i popularna metoda, to wysyłka listów i reklamy. Ale listy walczą o uwagę odbiorców w stosie korespondencji. A może, by wyróżnić się z masy, chciałbyś zamówić dla swojej firmy indywidualne koperty kurierskie z nadrukiem? Odpowiednio zadrukowane koperty kurierskie natychmiast rzucą się w oczy. Jeśli chcesz zadrukować swoje indywidualne koperty kurierskie, możesz zaprojektować je w swoim designie korporacyjnym i następnie korzystać z nich do wysyłki reklamy, pism informacyjnych i rachunków. Wysyłce możesz nadać jeszcze bardziej indywidualny charakter, np. za pomocą odpowiednio zaprojektowanych naklejek. Przy specjalnych okazjach lub jednorazowych kampaniach reklamowych produktów możesz też wykorzystać koperty kurierskie ze specjalnym nadrukiem.

Nasza podpowiedź: składając kolejne zamówienie na papier listowy, pomyśl także o pasujących kopertach.

WYDRUKUJ KOPERTY LISTOWE I KOPERTY KURIERSKIE W POPULARNYCH FORMATACH

Gdy zamawiasz koperty kurierskie, powinieneś od razu pomyśleć o formacie kopert. Gdy przede wszystkim wysyłasz listy w formacie A4, zalecamy koperty kurierskie C4. Bez problemu można w nich wysłać cienkie prospekty i broszury A4. Dodatkowo możesz wybrać między papierem z recyklingu lub offsetowym. Oba mają matową powierzchnię, przy czym zaletą papieru offsetowego jest, że łatwiej po nim pisać i stemplować. Na produkty w formacie A5 oferujemy koperty kurierskie C5. W formacie C4 i C5 można zamówić zadrukowane koperty kurierskie z okienkiem i bez. Jeśli decydujesz się na takie rozwiązanie, musisz przewidzieć miejsce na wycięcie (okienko) podczas tworzenia pliku do druku. Ponadto drukujemy koperty kurierskie w naszej drukarni w popularnych formatach B4 i B5 oraz kwadratowe o wymiarach 22 x 22 cm. Nasze koperty kurierskie są samoklejące, zamknięcie następuje po odklejeniu paska zabezpieczającego warstwę kleju. Zwróć uwagę: drukujemy koperty kurierskie już w nakładzie od 250 egzemplarzy.

NA PEWNO WPADNĄ W OKO: KOPERTY KURIERSKIE Z NADRUKIEM W KOLORACH SPECJALNYCH

Koperty kurierskie drukujemy w czterech kolorach CMYK. Jeśli masz specjalne życzenia odnośnie kolorów, oferujemy Ci możliwość wyboru do dwóch kolorów specjalnych na Twoje indywidualne koperty. Dzięki kolorom specjalnym możesz na przykład wydrukować swoje kolory firmowe, gdy bazują one na szczególnym kolorze lub po prostu nadać odpowiednie akcenty. Aby uzyskać obraz druku kolorów specjalnych o odpowiedniej jakości, nie mieszamy ich z palety kolorów CMYK, lecz korzystamy z gotowych farb. Gdy decydujesz się na druk kopert kurierskich z wykorzystaniem kolorów specjalnych, zwróć uwagę, że ostateczny wynik druku zależy od bardzo wielu czynników, między innymi stosowanego papieru. Druk jednokolorowy czarny możliwy jest bez problemów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie