My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Papier firmowy

DRUKOWANY PAPIER FIRMOWY DO CODZIENNEGO UŻYTKU W BIURZE

Mimo wzrastającej liczby wysyłanych i odbieranych wiadomości e-mail nie da się w życiu biurowym lub codziennym wyeliminować tradycyjnych listów. Codziennie otrzymujemy faktury, informacje od klientów, przesyłki reklamowe i inne pisma, które mają przyciągnąć naszą uwagę. Aby wyróżnić się pośród masy przesyłek pocztowych, ważnym elementem jest wpadająca w oko koperta dl. Głównym graczem jest jednak z pewnością sam list. Dlatego powinieneś zamówić druk papieru firmowego, który przekonuje w najmniejszym detalu: począwszy od designu, formatu poprzez papier i gramaturę aż do rodzaju uszlachetnienia. Zademonstrujemy Ci, jak to się robi.

NIE DO POMYLENIA: NASZ EKSKLUZYWNY PAPIER LISTOWY

Z papieru firmowego korzystamy przede wszystkim w kontaktach biznesowych, aby przesłać szczególnie ważną korespondencję. Dlaczego? Ponieważ chcemy wyróżnić naszą wiadomość od wiadomości e-mail, które otrzymuje się prawie że z częstotliwością co jedną minutę. Właśnie dlatego powinieneś zamówić druk ekskluzywnego papieru firmowego, który jest wyjątkowy i nie do pomylenia. To jest możliwe na przykład na ekskluzywnym papierze. Zaliczamy do niego nasz papier o strukturze lnu, naturalny papier Bio Top, który jest wybielany przy użyciu tlenu i dzięki temu produkowany ekologicznie, jak również beżowy papier Vergé z papierni Gmund, wyprodukowany w 100 procentach z bawełny. Wszystkie rodzaje papieru nadają się do drukarek atramentowych oraz standardowej wysyłki listowej, przez co można je doskonale stosować w życiu codziennym.
Porada: w naszym obszernym katalogu wzorów papieru znajdziesz pełną ofertę dostępnych rodzajów papieru i uszlachetniania. Przez to wybór odpowiedniego materiału będzie jeszcze łatwiejszy!

OFFSETOWY PAPIER FIRMOWY DO KOMUNIKACJI WEWNĄTRZ BIURA

Profesjonalne wrażenie może wywołać także papier firmowy na standardowym papierze. Klasykiem w wielu biurach jest papier firmowy z papieru offsetowego o gramaturze 80 g/m lub 90 g/m. Zaleta tego papieru: możesz go zadrukować w drukarce laserowej, pisać po nim oraz przystawiać pieczęcie. Ponadto możesz zamówić u nas druk papieru firmowego, którego przednia i/lub tylna strona zostaną zadrukowane w jednym, dwóch lub czterech kolorach. Dzięki temu nadasz swojemu papierowi firmowemu bardziej osobisty wygląd.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie