Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Koszulki polo

Zadrukuj stylowe koszulki polo

Zyskaj uwagę, zamawiając nasze eleganckie koszulki polo, które zapewnią Twojemu przedsiębiorstwu jednolity wizerunek. Zadrukuj koszulki polo i ubierz w nie mężczyzn, kobiety i dzieci. W naszym asortymencie znajdziesz koszulki polo z długim i krótkim rękawem. Dzięki dopasowanemu kolorystycznie zapięciu na guziki i kołnierzykowi koszulki polo wyglądają bardzo stylowo i przekonują krojem podkreślającym sylwetkę. Zamów online swoje wysokogatunkowe koszulki polo, wyprodukowane w 100% z bawełny.

Koszulki na każdą okazję

Koszulki polo z nadrukiem znajdują zastosowania zarówno na co dzień jak i w życiu zawodowym oraz czasie wolnym. Klasyczne i ponadczasowe wersje koszulek polo to koszulki z krótkim rękawem, obecne w każdej modowej kolekcji. Gdy zamówisz koszulki polo z nadrukiem, będziesz dysponował odpowiednią odzieżą niemalże na każdą okazję. Koszulki polo z nadrukiem zastosowanie znajdą nie tylko u pracowników, ale można je wykorzystać także jako wartościowe i niepowtarzalne prezenty reklamowe.

Wiele możliwości zadruku koszulek polo

Począwszy od logo poprzez odpowiedni motyw lub tekst: to wszystko wydrukujemy na naszych koszulkach polo dostępnych w różnych modelach. Chętnie zrealizujemy także Twoje pomysły. Zaprojektuj swój indywidualny design na przednią i tylną stronę koszulki polo, a my zadrukujemy je dla Ciebie. W zależności od typu koszulki masz do dyspozycji różne miejsca nadruku na swój projekt. Upewnij się więc najpierw, czy wielkość obszaru do zadruku odpowiada Twoim wyobrażeniom. Dodatkowo możesz podkreślić swój design, wybierając odpowiedni kolor swojej koszulki polo. Teraz nic już nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić własne koszulki polo z nadrukiem.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie