Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Imprezy

ZAMÓW OPASKI IDENTYFIKACYJNE - NA KONCERTY, TARGI I INNE WYDARZENIA

Opaski identyfikacyjne mają sens, gdy wydarzenie odbywa się na ogrodzonym terenie lub w zamkniętym pomieszczeniu i gdy chcesz szybko kontrolować wchodzące osoby. Opaski identyfikacyjne sprawdzają się także na bezpłatnych imprezach, gdy chcesz kontrolować wstęp lub znać dokładną liczbę gości. Opaski łatwo można założyć na rękę, a dzięki różnym technikom zamykania nie da się ich przekazać innym osobom. Gdy chcesz zamówić zadrukowane opaski identyfikacyjne na wydarzenia z płatnym wstępem, należy zakładać je gościom już przy samym wejściu, aby mieć pewność, że tylko osoby, które wykupiły bilety wstępu, znajdą się na imprezie. Klasycznie opaski identyfikacyjne drukowane są na koncerty, festiwale, targi i wydarzenia o podobnym charakterze. Dzięki temu wyjdziesz na przeciw oczekiwaniom swoich gości. Gdy goście mają opaskę na ręku, nie muszą pilnować biletów przed zagubieniem i przy ponownym wejściu na teren wydarzenia mogą pokazać opaskę identyfikacyjną.

OPASKI IDENTYFIKACYJNE Z MATERIAŁU ODPORNEGO NA ROZDARCIE I WODĘ

Opaski identyfikacyjne z materiału Tyvek można zadrukować w pełnym kolorze, a ich wygląd przypomina papier. Możne je przeciąć podobnie jak papier, są jednak odporne na rozdarcie i wodę. Opaski identyfikacyjne są wygodne w noszeniu, a dzięki perforowanej powierzchni klejącej zabezpieczone przed przekazaniem ich osobom trzecim. Bez pozostawiania widocznych śladów zadrukowane opaski identyfikacyjne z Tyvek nie dają się przekazać innym osobom. Możesz także opatrzyć opaski identyfikacyjne numeracją, aby mieć lepszy pogląd na temat ilości wpuszczonych osób. Gdy potrzebujesz kolorowych opasek, możesz u nas zamówić opaski identyfikacyjne z Tyvek zadrukowane w jednym kolorze. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość wybrania bezpośrednio przy zamówieniu koloru opaski i zakupu opasek w kolorach neonowych, złotym, srebrnym, czerwonym, niebieskim lub innym. Polecamy druk opasek identyfikacyjnych z Tyvek także na wydarzenia jednodniowe i bezpłatne.

ELEGANCKIE OPASKI IDENTYFIKACYJNE Z TKANINY O WYSOKIM KOMFORCIE NOSZENIA

Nasze opaski identyfikacyjne z tkaniny produkujemy z satyny poliestrowej. Ten rodzaj materiału znany jest np. z smyczy na klucze. Opaski zamykane są za pomocą plastikowej tulejki z drobnymi ząbkami po wewnętrznej stronie, które pozwalają na przesuwanie tasiemki tylko w jedną stronę. Dzięki temu rozwiązaniu do ich zakładania na rękę nie są potrzebne kleszcze, a konstrukcja zapięcia uniemożliwia przekazanie ich innej osobie. Materiał, z którego są wykonane, sprawia wrażenie dużo lepszej jakości niż tańsze opaski z materiału podobnego do papieru. Opaski identyfikacyjne z tkaniny są trwalsze i dużo przyjemniejsze w dotyku. Nieco droższe opaski identyfikacyjne z tkaniny sprawdzają się przede wszystkim podczas imprez wielodniowych i wydarzeń na wysokim poziomie.

DRUKOWANE OPASKI IDENTYFIKACYJNE JAKO MATERIAŁY REKLAMOWE, KTÓRE BUDZĄ WSPOMNIENIA

Nie można zapominać o wartości emocjonalnej opasek identyfikacyjnych z materiału dla osób odwiedzających dane wydarzenie. Z tego powodu namiętni bywalcy festiwalu i koncertów jeszcze przez wiele tygodni noszą swoje opaski identyfikacyjne na przedramieniu jako wspomnienie pięknego wydarzenia, w którym uczestniczyli. Także organizatorzy targów i imprez dla kreatywnych chętnie wykorzystują opaski identyfikacyjne z materiału. Ich zalety: tkanina z satyny poliestrowej jest przyjemna dla skóry, wodoodporna i tym samym długowieczna, do tego wygląda elegancko na ręce. Ponadto możesz też zastosować opaski identyfikacyjne jako nośnik reklamy, którą Twoi goście będą nosić na przedramieniu.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie