Balony

ZAMÓW BALONY Z NADRUKIEM I SPRAW INNYM RADOŚĆ

Jeśli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo było widoczne na imprezach i targach, możesz zamówić balony z nadrukiem. Balony zadrukowane Twoim hasłem reklamowym lub logo firmowym są świetnym artykułem reklamowym i przyciągną uwagę Twojej grupy docelowej. Kolorowe balony reklamowe napompowane helem unoszą się nad głowami zwiedzających i na wypełnionych tłumem wydarzeniach i targach są skuteczną reklamą lub drogowskazem do Twojego przedsiębiorstwa. Praktycznie: balony z nadrukiem możesz też wykorzystać do dekoracji swojego stoiska lub jako gadżety reklamowe do rozdania publiczności podczas imprez. Gdy zamawiasz balony z nadrukiem, automatycznie myślisz o dzieciach, a może nawet o własnym dzieciństwie i o radości zabawy balonami. Wykorzystaj to pozytywne skojarzenie i spraw radość interesantom, klientom i partnerom biznesowym, wręczając im balony z nadrukiem z śmiesznym motywem lub chwytliwym hasłem. Aby zwiększyć efekt reklamowy, możesz oczywiście umieścić dodatkowo obok motywu logo swojego przedsiębiorstwa.

KOLOROWE BALONY Z NADRUKIEM DO TWOJEGO MARKETINGU

Jeśli chcesz zamówić balony z nadrukiem, w naszym sklepie internetowym znajdziesz balony reklamowe w różnych kolorach i kształtach. Obok klasycznych balonów z nadrukiem znajdziesz także balony w kształcie serca. Możesz je wykorzystać nie tylko podczas wesela czy urodzin, ale także opatrzone Twoim logo podczas specjalnych akcji marketingowych, np. promocji w Walentynki. Pośród klasycznych balonów oferujemy ogromny wybór balonów z nadrukiem w 15 różnych kształtach, ponadto do wyboru masz także różne średnice balonów 27 lub 30 cm. Na życzenie wydrukujemy Twoją reklamę nie tylko po jednej stronie, ale także obustronnie. Dzięki temu Twoja reklama na balonie z nadrukiem będzie stale widoczna, niezależnie skąd wieje wiatr.

Szczególnie ważna jest dla nas jakość naszych produktów. Dlatego nasze balony wykonane są w stu procentach z biodegradowalnego, naturalnego lateksu. Twoje balony możemy zadrukować, stosując jeden lub dwa kolory specjalne i Twój indywidualny motyw. Tak jak w przypadku wielu innych artykułów reklamowych, potrzebujemy danych do druku jako grafik wektorowych. Dzięki temu Twoje logo zostanie wyraźnie wydrukowane bez widocznych pikseli. Pod wpływem różnych czynników, np. oddziaływania światła dziennego, może dojść od odstępstwa w odwzorowaniu kolorów wydruku.

NIEDROGIE I PASUJĄCE DO KAŻDEJ OKAZJI: BALONY Z NADRUKIEM

Na żadnej imprezie nie może zabraknąć balonów! Czy to do reklamy czy na prywatną imprezę: balony z nadrukiem pasują do każdej okazji. Gdyż balony z nadrukiem idealnie nadają się, gdy mamy powód do świętowania: czy to na jubileusz filii lub otwarcie nowego sklepu, jubileusz klienta, imprezę firmową, czy też na wydarzenie sponsorskie oraz targi. Ponadto balony z nadrukiem wprawią wszystkich w dobry nastrój i rozluźnią atmosferę. Obojętnie czy chodzi o urodziny, wesele czy imprezę firmową, balony z nadrukiem mają wszechstronne zastosowanie i prezentują hasła reklamowe lub wesołe motywy. Możesz także wykorzystać balony z nadrukiem jako gadżety reklamowe i umieścić je w torbie z prezentami dla swoich klientów. Gdy zamówiłeś balony z nadrukiem, możesz je nadmuchać i przywiązać do wręczanego prezentu. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo będzie z daleka widoczne. Jeśli zamawiasz balony z nadrukiem jako prezenty reklamowe na imprezę, zastanów się, czy nie chcesz ich rozdawać już nadmuchanych. W takiej sytuacji mamy dla Ciebie odpowiednie patyczki do trzymania balonów. Balony w kształcie serca oraz klasyczne balony z nadrukiem możesz u nas zamówić z indywidualnym motywem już w nakładzie od 100 sztuk danego koloru. Zamów te niedrogie artykuły reklamowe, najlepiej z odpowiednim zapasem i w różnych kolorach, aby dłużej się nimi cieszyć.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie