My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Opakowania

ZADRUKUJ OPAKOWANIA I PODARUJ RADOŚĆ

Gdy jako przedsiębiorca małymi gadżetami chcesz przyciągnąć uwagę swoich klientów lub eleganckim prezentem podziękować swojemu wieloletniemu partnerowi biznesowemu, odpowiednie opakowanie sprawi, że Twój gest zostanie jeszcze lepiej odebrany. Także w handlu detalicznym klienci cieszą się z usługi pakowania właśnie zakupionych produktów, które przeznaczone są na prezenty. Gdy zbliżają się święta, liczba prezentów wzrasta wielokrotnie. W pasujące pudełeczka można szybko zapakować prezenty i produkty. Ponadto są one eleganckimi opakowaniami. Ponadto oferujemy wysokojakościowe opakowania, które świetnie chronią zawartość podczas transportu. Przy tym możesz wykorzystać ich jeszcze jedną właściwość: druk opakowań pozwala na umieszczenie na nich Twojego hasła reklamowego i logo. Zamów druk indywidualnych opakowań i zwiększ rozpoznawalność swojej marki.

ZADRUKOWANE OPAKOWANIA NA PRODUKTY

Podnieś wartość swoich produktów, prezentując je w zadrukowanych opakowaniach i oferując tak do sprzedaży. W regałach oraz sklepie internetowym produkty opakowane w kartonik (ewentualnie ich zdjęcia) robią profesjonalne wrażenie. Jako producent lub sprzedawca pomagasz swoim klientom, gdyż produkty w odpowiednim opakowaniu mogą od razu zostać użyte jako prezenty. Zadrukowane opakowania na produkty są zresztą przydatne nie tylko w przypadku prezentów, lecz także do codziennych produktów: zawartość jest wtedy lepiej chroniona a kartonik jest łatwiejszy w użyciu. Opakowania na produkty służą jednocześnie jako opakowanie transportowe, gdyż takie artykuły jak cukierki czy śruby nie mogą być transportowane luzem.

Wskazówka: w przypadku opakowań na artykuły spożywcze i reglamentowane należy przestrzegać odpowiednich regulacji prawnych.

ZADRUKUJ PASUJĄCE OPAKOWANIA

Gdy chcesz zadrukować indywidualne opakowania, mamy w naszym sklepie internetowym duży wybór pudełeczek w różnych kształtach i wielkościach. Wybierz pudełeczka poduszkowe na podłużne towary lub artykuły w kształcie sześcianu, aby w jednym kartonie zmieścić wiele małych produktów. Ponadto w naszym asortymencie mamy także płaskie pudełka ze zdejmowaną pokrywą. Na różnego rodzaju butelki możesz u nas zamówić opakowania na butelki. Porada: przed wykonaniem projektu do zamówienia opakowania, sprawdź wymiary produktu, który chcesz zapakować. W ten sposób zagwarantujesz, że zawartość będzie pasowała do opakowania.

Opakowania są zadrukowane na całej powierzchni. Dzięki temu masz możliwość popuszczenia wodzy swojej fantazji i przygotowania projektu, który oprócz Twojego logo, będzie zawierał także interesujący motyw. Druk opakowań w naszym sklepie internetowym jest możliwy w nakładzie już od 100 sztuk.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie