My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Papier ozdobny

DRUKUJ PAPIER PREZENTOWY: INDYWIDUALNE OPAKOWANIE NA TWOJE PREZENTY

Duże i małe okazje, aby sprawić radość klientom i pracownikom i coś im podarować, trafiają się ciągle: jubileusze, urodziny czy zwykłe podziękowania za owocną współpracę. A to tylko niektóre okazje, przy jakich wręczamy prezenty. Dlatego warto wydrukować papier prezentowy w indywidualnym designie, gdyż w przypadku prezentu liczy się pierwsze wrażenie, czyli opakowanie. Gdy drukujesz własny papier prezentowy, masz wpływ na wybór motywu oraz papieru, w którym Twój prezent będzie się dobrze prezentował.

ZAPROJEKTUJ OPAKOWANIA NA PREZENTY Z OSOBISTĄ NUTĄ

Druk opłaca się przede wszystkim na gwiazdkę, gdy nadchodzi okres obdarowywania i gdy za pomocą praktycznych artykułów reklamowych lub eleganckich prezentów można wyróżnić się spośród masy. A prezenty opakowane w indywidualnie wydrukowany papier prezentowy od razu wyróżniają się od masy innych prezentów. Gdy zamawiasz druk papieru prezentowego, nie zapomnij o zachowaniu swojego designu korporacyjnego. W takim przypadku odbiorca natychmiast kojarzy prezent z Twoim przedsiębiorstwem. Nie zapomnij dołożyć do prezentu swoją wizytówkę, aby Twoi klienci jednoznacznie wiedzieli, kto jest nadawcą miłych życzeń. Praktycznie: Twoim designem zadrukujemy nie tylko papier prezentowy, ale także inne produkty poligraficzne, takie jak ulotki, bloki czy plakaty, które dla swojej firmy możesz zamówić w naszym sklepie internetowym.

ZAMÓW PAPIER PREZENTOWY: WYBIERZ FORMAT I PAPIER

Decyzja podjęta: chcesz zamówić indywidualny papier prezentowy w kolorach Twojej firmy, aby pakować w niego prezenty dla swoich klientów. Ustal swój motyw i skonfiguruj w naszym sklepie online swój finalny produkt. Gdy zamawiasz swój papier prezentowy, możesz wybrać między różnymi formatami. Ponadto musisz zadecydować, czy Twój papier prezentowy ma być zadrukowany jedno- czy dwustronnie. Zalety papieru dwustronnego: papier prezentowy zadrukowany dwoma różnymi motywami zwiększa możliwości zastosowania papieru do różnych okazji. Drukujemy papier prezentowy już w nakładzie od 10 arkuszy (zadrukowane jednostronnie) względnie 25 (zadrukowanych dwustronnie). Aby zdjęcia i motywy dobrze wyglądały polecamy druk na papierze kredowym. Ostatni szlif możesz jeszcze nadać swojemu papierowi prezentowemu, wybierając matowe lub błyszczące uszlachetnienie. Gdy masz w planach pisanie po papierze prezentowym lub stawianie pieczątek, polecamy wybór papieru offsetowego. Zwracamy uwagę, że papier prezentowy nie jest dostarczany w rolkach, lecz na płasko w arkuszach.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie