My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Kalendarze kieszonkowe (dwustronne)

KALENDARZE LISTKOWE JAKO UPOMINKI

Nasze kalendarze listkowe zadrukowane po obu stronach idealnie pasują do torebki lub portmonetki. To idealny prezent: mały, poręczny i praktyczny. Dzięki niemu Twoi klienci mają w ręku podgląd całego roku i równocześnie logo Twojej firmy i Twoje kolory korporacyjne. Każdemu miesiącowi poświęcony jest jeden blok, w którym pokazane są przejrzyście poszczególne dni z podziałem na tygodnie z informacją o numerze tygodnia. Łatwo jest przez to sprawdzić, na jaki dzień tygodnia wypada konkretna data. Gdy zamawiasz kalendarze listkowe, możesz wybrać między dwoma formatami: 8,5 x 5,5 cm lub 9 x 5 cm. Twój motyw zostanie wydrukowany na stabilnym papierze 400 g/m i pokryty obustronnie folią celofanową. Gdy życzysz sobie bardziej odporny model, polecamy kalendarze listkowe z plastiku w formacie 8,6 x 5,4 cm.

Wgraj przy zamówieniu swój własny projekt lub skorzystaj z naszego kreatora online. Za jego pomocą możesz zaprojektować w przeglądarce internetowej swoje kalendarze listkowe, ale także wiele innych produktów w kategorii kalendarze, bez konieczności stosowania specjalistycznych programów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie