My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Notesy

DRUKUJ NOTESY I WYKORZYSTAJ JE JAKO KLASYCZNE ARTYKUŁY REKLAMOWE

Co zapisano w notesie, nie zostanie szybko zapomniane. Mimo cyfrowych nośników pamięci i kolorowych karteczek samoprzylepnych notesy długo jeszcze nie będą bezużyteczne. Baterie szybko się rozładowują, wyrwane kartki z zeszytu gubią, karteczki samoprzylepne znikają. Strona w notesie jest pewna, nie zaginie i tym samym także Twoja notatka. Ten przydatny przedmiot nadaje się także doskonale jako artykuł reklamowy dla Twojego przedsiębiorstwa. Gdy chcesz zadrukować notesy, na okładkę powinieneś wybrać charakterystyczny motyw, który kłuje w oczy i w idealnym przypadku pasuje do Twojego przedsiębiorstwa. Wykorzystaj efekt rozpoznawalności, dobierając odpowiednio kolory i elementy, które wynikają z Twojego designu korporacyjnego. Gdy zamawiasz notesy, zwróć uwagę, aby Twoje logo było dobrze widoczne.

NOTESY Z LOGO TOWARZYSZĄ CI W PROWADZENIU BIZNESU

Zadrukowane notesy z twardą okładką to trwałe, pożyteczne produkty, które jako eleganckie prezenty możesz wręczyć swoim ważnym partnerom biznesowym. Notesy z logo powinny być praktyczne i mieć odpowiedni wygląd, który zachęca do codziennego stosowania. Znaczenie ma tu zarówno wydrukowany motyw, jak i jakość papieru i druku. Jeśli drukujesz notesy, możesz je wykorzystać też we własnej firmie. Twoi pracownicy na pewno chętnie wykorzystają ładne notesy. Gdy więc zlecasz druk notesów, pamiętaj o zamówieniu odpowiedniej liczby egzemplarzy, nie tylko dla swoich klientów, ale także dla swojego zespołu. Notesy towarzyszą Ci na targach, warsztatach i szkoleniach oraz na co dzień w biurze. Charakterystyczne notesy jako nośniki reklamy zawsze robią profesjonalne wrażenie. Najlepszy efekt uzyskasz, gdy notesy mają wpadającą w oko okładkę. Gdyż wtedy Twój design będzie widoczny zawsze na pierwszy rzut oka.

DRUKUJ EKSKLUZYWNE NOTESY I BĄDŹ WIDOCZNY

W naszym asortymencie możesz zadrukować różne notesy. Do wyboru masz formaty A4 i DIN A5 o zawartości 128 i 192 stron. Możesz skorzystać z gotowych opcji, np. kartek w kratkę lub wydrukować notesy wg własnego uznania. Jeśli cenisz indywidualność, możesz zaprojektować ekskluzywne notesy zgodnie z Twoim życzeniem. Środek może być w kratkę, w linię lub gładki. Zwracamy uwagę, że notesy ekskluzywne dostępne są tylko o objętości 192 stron. Gdy zamawiasz ekskluzywne notesy, możesz nadać im jeszcze ostatni szlif, wybierając pętelkę na długopis z gumowej tasiemki i zamknięcie na gumkę. Dzięki temu możesz wręczyć swoim klientom notes wraz z ładnym długopisem, na którym oczywiście także znajdzie się Twoje logo. Perfekcyjny duet jako elegancki prezent.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie