Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Płyty ze szkła akrylowego

SZLACHETNE I UNIWERSALNE: SZYLDY Z ZADRUKOWANEGO SZKŁA AKRYLOWEGO

Znajdziemy je w wielu praktykach lekarskich, centralach firm oraz kompleksach biurowych: szyldy za szkła akrylowego. Zadrukowane płyty ze szkła akrylowego względnie plexiglas nadają się doskonale na szyldy firmowe, tablice z informacją o praktyce lekarskiej lub kancelarii oraz jako szyldy reklamowe. Przezroczyste i błyszczące płyty elegancko prezentują informacje o przedsiębiorstwie i odznaczają się szczególną głębią obrazu. Ponieważ płyty ze szkła akrylowego wyglądają jak szkło, sprawiają wysokogatunkowe wrażenie, a są jednocześnie korzystne cenowo i mniej podatne na uszkodzenia i pękanie. Godne poznania dla wszystkich, którzy planują druk na szkle akrylowym, jest to, że płyty ze szkła akrylowego można stosować zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Zadrukowane płyty z PLEXIGLAS jako szyldy informacyjne na zewnątrz sprostają także wszelkim warunkom pogodowym. W pomieszczeniach służą przykładowo jako elementy dekoracyjne i doskonale nadają się do ekspozycji fotografii lub sloganów reklamowych. Pojęcie PLEXIGLAS to w zasadzie nazwa marki, potocznie bardzo często stosowane jest ono jako określenie na szkło akrylowe.

ZAMÓW DRUK SZKŁA AKRYLOWEGO W NASTĘPUJĄCYCH FORMATACH

Jeśli chcesz zamówić płyty ze szkła akrylowego z nadrukiem, masz do wyboru wiele różnych formatów. Zgodnie z Twoim życzeniem wydrukujemy wybrany przez Ciebie motyw na kwadratowych płytach z PLEXIGLAS, płytach w rozmiarach DIN oraz formatach specjalnych. Jeśli Twój motyw ma być widoczny z daleka, możesz wybrać do druku płyty ze szkła akrylowego o rozmiarze 200 x 100 cm. Możliwy jest oczywiście także druk mniejszych szyldów, na przykład z informacją o numerze domu lub pokoju w formacie 30 x 30 cm. Chcesz zamówić płyty ze szkła akrylowego z nadrukiem, ale nie udało Ci się znaleźć odpowiedniego formatu do swoich potrzeb? Żaden problem! Obok formatów standardowych oferujemy także opcję wyboru dowolnego formatu. W tej opcji samodzielnie decydujesz o rozmiarze płyty ze szkła akrylowego. Możliwe są formaty o szerokości między 20 cm i 118 cm oraz wysokości między 20 cm i 84 cm.

ZAMÓW PŁYTY ZE SZKŁA AKRYLOWEGO Z NADRUKIEM I ODPOWIEDNIO JE ZAMONTUJ

Jeśli zamawiasz szyldy za szkła akrylowego, nadruk odbywa się w technologii bezpośredniego druku UV. Twój motyw nadrukowywany jest za pomocą farb UV w formie odbicia lustrzanego na rewersie płyty ze szkła akrylowego i utwardzany promieniami ultrafioletowymi. Następnie na całą powierzchnię szyldu z PLEXIGLAS nanoszona jest biała farba, aby nadać wydrukowi jeszcze wyższy kontrast. Motyw prezentuje się przez to promieniście, a jego kolory są bardzo intensywne.

W zależności od koloru podłoża (ciemnego), na którym montowany jest szyld ze szkła akrylowego, płyty w mniejszym stopniu przepuszczają światło. Aby uniknąć tego, możesz zamówić szyldy za szkła akrylowego z nadrukiem i opcjonalnie z czterema metalowymi dystansami. Gwarantują one, że szyldy z PLEXIGLAS nie przylegają bezpośrednio do ściany, lecz zawieszone są w odległości około 2 cm od niej. To sprawia, że wydrukowany motyw wygląda jeszcze bardziej efektownie i jest bardziej przestrzenny. Gdy zamawiasz płyty ze szkła akrylowego z nadrukiem, masz ponadto możliwość otrzymania szyldów z czterema nawiertami na rogach. Każdy z otworów na rogu może mieć średnicę do wyboru 4,0 lub 6,0 mm. Otwory na rogach ułatwiają zawieszenie szyldu z PLEXIGLAS.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie