My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Lady składane z materiału

LADY REKLAMOWE NA UDANE PREZENTACJE NA TARGACH

Miejsce do prowadzenia rozmów i prezentacji oraz reklama w jednym: nasze lady reklamowe przekonują swoją funkcjonalnością oraz wyglądem. Lady reklamowe są wręcz stworzone do tego, aby skorzystać z nich na targach. Dzięki walizce do transportu na rolkach łatwo można przetransportować lady reklamowe na kolejne targi. Twój motyw jest drukowany na tkaninie poliestrowej. Materiał z wydrukowaną grafiką do stelażu montuje się na rzepy, co przyspiesza i ułatwia złożenie lady reklamowej. Zadrukowany materiał można też zamówić osobno, co pozwala na łatwą wymianę motywu. Lady reklamowe mają w zestawie blaty w kolorze srebrnym oraz niewidoczną od przodu półeczkę, na której możesz przechowywać swoje materiały. Po zmontowaniu lady reklamowe mają wielkość 160 x 92,5 cm. Dzięki temu wydruk jest dobrze widoczny, a sam system nie jest zbyt wysoki i doskonale nadaje się do ekspozycji broszur informacyjnych lub produktów. Jeśli chcesz drukować lady reklamowe, możesz zaprojektować swój motyw w modelu barw CMYK. Tkanina poliestrowa pozwala na doskonałe i kontrastowe oddanie kolorów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie