10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Trybunki promocyjne

STABILNE I ELEGANCKIE TRYBUNKI PROMOCYJNE JAKO REKLAMA

Jest wiele sposobów na zaprojektowanie stoiska targowego. Pasujące wyposażenie może pomóc w udanej aranżacji stoiska targowego. Możesz na przykład wykorzystać trybunki promocyjne i umieścić na nich swój motyw. Trybunki promocyjne mają bardzo wiele zalet: to nie tylko powierzchnia reklamowa na prezentację Twojego przedsiębiorstwa, ale także lada sprzedażowa, na której w widoczny sposób umieścisz swoje materiały informacyjne, produkty i gadżety reklamowe. Ponadto trybunki promocyjne można też wykorzystać do rozmów z klientami i gośćmi na targach. Nasze trybunki promocyjne przekonują nie tylko eleganckim wyglądem czarnego blatu i zaokrąglonymi rogami, ale także łatwością i szybkością montażu, bez konieczności stosowania narzędzi. Torba transportowa pozwala na wygodny transport całego zestawu i przekazanie go do użycia na następnych targach. I na koniec najlepsze: gdy chcesz wykorzystać inny motyw, nie musisz zamawiać nowej trybunki promocyjnej, wystarczy zamówić sam wydruk motywu, by cieszyć się widokiem nowego hasła reklamowego.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie