10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Plandeki reklamowe na rusztowania

ZAMÓW PLANDEKI REKLAMOWE NA RUSZTOWANIA I WYKORZYSTAJ WOLNĄ POWIERZCHNIĘ NA REKLAMĘ

Także w erze cyfrowej reklama zewnętrzna przynosi efekty. W zależności od lokalizacji można dzięki niej dotrzeć do wielu przechodniów. Istnieje oczywiście możliwość rezerwacji powierzchni w licznie uczęszczanych miejscach, aby zwiększyć widoczność firmy, wiąże się to jednak z kosztami. Dla branży budowlanej istnieje jednak dobra i korzystna alternatywa: na reklamę zewnętrzną można wykorzystać rusztowania i płoty budowlane. Na znormalizowane rusztowania dobrze nadają się zadrukowane plandeki reklamowe umieszczone na poziomie oczu lub niezbyt wysoko, aby łatwo było dostrzec Twoje przesłanie reklamowe. Plandeki reklamowe na rusztowania mogą też służyć do zasłonięcia miejsca budowy lub jej upiększenia. Do tego idealnie nadają się nasze zadrukowane plandeki reklamowe na rusztowania. Do druku plandeki reklamowej na rusztowania nie potrzebujesz mieć własnego projektu, możesz go wykonać samodzielnie za pomocą naszego kreatora online.

WYDRUKUJ PLANDEKI REKLAMOWE NA RUSZTOWANIA I WYBIERZ ODPOWIEDNI FORMAT

Jeśli chcesz wydrukować plandeki reklamowe na rusztowania, możesz wydrukować jedną plandekę lub kilka z tym samym motywem. Do wyboru masz też różne formaty na znormalizowane rusztowania budowlane. Wybierz na przykład pełną plandekę na przednie pole rusztowania i do tego połówkę pełnej plandeki na część pod lub nad poręczą rusztowania. Uwagę przyciąga też plandeka reklamowa, która rozciąga się na dwa poziomy rusztowania. Gdy chcesz wydrukować swoje plandeki reklamowe na rusztowania, możesz także samodzielnie wybrać ich wielkość: dzięki opcji wprowadzania dowolnego formatu możesz zamówić indywidualną plandekę z nadrukiem w rozmiarach od 100 x 100 cm do 400 x 200 cm.

MOŻLIWOŚCI MOCOWANIA PLANDEK NA RUSZTOWANIA BUDOWLANE

Gdy zamawiasz u nas plandeki na rusztowania budowlane, są one wyposażone na górze i na dole w specjalny tunel o średnicy do wyboru sześciu lub dwunastu centymetrów. Dzięki temu można je łatwo naciągnąć na elementy konstrukcji rusztowania. Na narożnikach plandeki umieszczamy także oczka, które umożliwiają łatwy montaż na rusztowaniu. Odporne na wpływy atmosferyczne oczka umieszczone są na spoinie tunelu. Dodatkowo przy druku plandeki możesz skorzystać z opcji zamówienia zestawu napinającego. Dzięki niemu można nie tylko łatwo zamontować plandekę w wybranym miejscu, ale także ją szybko zdjąć i przewiesić w inne miejsce. Do montażu plandeki możesz wykorzystać oczywiście także opaski zaciskowe.

MATERIAŁ DO PRODUKCJI PLANDEKI NA RUSZTOWANIA BUDOWLANE

Jeśli zamawiasz plandeki na rusztowania budowlane, możesz wybierać między plandekami z PVC lub materiału Mesh. Oba materiały bardzo dobrze nadają się do stosowania na zewnątrz, gdyż są całkowicie odporne na wpływy atmosferyczne. Także Twoje hasło reklamowe jest dobrze zabezpieczone przed pogodą, gdyż wykonujemy je w zaawansowanej technologii druku cyfrowego za pomocą wodoodpornych farb UV. Gdy podczas deszczu lub pracy na budowie plandeka zostanie zabrudzona, można ją po prostu przemyć. Dzięki siatkowej strukturze materiału plandeki z Mesh przepuszczają powietrze i wytrzymują podmuchy mocnego wiatru. Gdy Twoje rusztowanie znajduje się w miejscu wystawionym na wiatr, powinieneś wydrukować plandekę właśnie na tym materiale.

Jeśli Twoje plandeki na rusztowania budowlane powinny dodatkowo przesłonić miejsce montażu, powinieneś zamówić je w wersji Blockout. Dzięki warstwie pośredniej umieszczonej w tym rodzaju plandeki zapewnia ona doskonałą osłonę przed wzrokiem, a motyw umieszczony z drugiej strony nie prześwituje. W takim przypadku istnieje także możliwość zamówienia plandeki na rusztowania budowlane w dowolnym formacie zadrukowanej obustronnie.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie