Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Pieczątki drewniane

ZAMÓW KLASYCZNE PIECZĄTKI DREWNIANE

Do klasycznego wyposażenia biurowego należą obok papieru listowego, wizytówek i bloków także pieczątki. Gdyż także w erze cyfrowej pieczątki drewniane używane są codziennie jako pieczątki firmowe lub datowniki. Praktyczne i bez bajerów są na przykład pieczątki drewniane z buczyny. Dzięki przyjemnej powierzchni uchwytu i kroplistej formie pieczątki drewniane szczególnie dobrze leżą w ręku. Zamów pieczątki drewniane z Twoim logo i wykorzystaj je na przykład jako stemple z adresem nadawcy do wysyłki pocztowej. Kolejna zaleta pieczątek: na ulotce lub broszurze możesz za ich pomocą umieścić Twoje dane kontaktowe.

TAK INDYWIDUALNE JAK TWOJE PRZEDSIĘBIORSTWO PIECZĄTKI DREWNIANE

Gdy chcesz zamówić indywidualne pieczątki drewniane, możesz wydrukować je u nas jako stemple z motywem, tekstem lub logo. Wybierz odpowiednią wielkość dla Twojego produktu i wyślij nam dane do druku z Twoim projektem. Do wyboru masz różne prostokątne formy oraz dwa stemple okrągłe. Twój projekt przeniesiemy następnie na płytkę z treścią i przytwierdzimy do drewnianej pieczątki. Zmienił się Twój adres lub logo? To nie problem! U nas możesz zamówić także same płytki z treścią jako zamiennik do Twojej pieczątki drewnianej. Dzięki temu na Twojej pieczątce będą zawsze aktualne informacje.

TRWAŁY I OSOBISTY ODCISK PIECZĘCI

Zamów pieczątki drewniane i pozostaw indywidualny odcisk Twojego przedsiębiorstwa na ostemplowanych powierzchniach i produktach. Abyś mógł natychmiast korzystać z pieczątek drewnianych, zamów też od razu niezbędne akcesoria. Poduszki do pieczątek masz do wyboru w czterech kolorach tuszu. Wykorzystaj czerwony kolor jako sygnał o wadze informacji lub jako ostrzeżenie. Także zielony i niebieski kolor pozwolą wyróżnić Twój motyw. Aby dyskretniej zaprezentować swoje dane kontaktowe i zintegrować je z istniejących layoutem, zalecamy poduszki z czarnym tuszem. Gdy zamawiasz poduszki drewniane, zwróć uwagę na wielkość płytki z treścią: na tak kompaktowej powierzchni można umieścić tylko niewielką ilość tekstu, aby litery pozostały czytelne. Aby odcisk pieczątki był optymalny, stosuj czcionkę o minimalnej wielkości 7 punktów oraz czcionki, które nie są zbyt małe. Drewniane pieczątki pozwalają także na odwzorowanie cieniowania, przejść i transparentności.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie