My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Pudełka z pokrywą

DRUKUJ PUDEŁKA KARTONOWE OZDOBNE NA SWOJE PREZENTY REKLAMOWE

Opakowanie jest ważne! Jeśli chcesz obdarować swoich klientów, wieloletnich partnerów biznesowych, czy to z okazji świąt, pełnego sukcesów roku czy też urodzin, możesz zamówić na swoje prezenty zadrukowane pudełka kartonowe ozdobne. I to niezależnie od tego, jak bardzo kreatywny jest Twój prezent: gdyż liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego indywidualne pudełka na prezenty są tak popularne, a w kolorach Twojej firmy sprawią bardzo profesjonalne wrażenie. Zawartość pudełek kartonowych ozdobnych mogą stanowić poręczne notesy, eleganckie długopisy, zestawy przyborów do pisania lub odpowiednio zaprojektowane kalendarze ścienne z Twoim logo. Obok pudełek kartonowych ozdobnych w Twoim designie korporacyjnym do pakowania prezentów nadają się także zadrukowany papier ozdobny czy też eleganckie torby papierowe.

PUDEŁKA KARTONOWE OZDOBNE JAKO OPAKOWANIE PRODUKTÓW

Jeśli nie przewidujesz prezentów, możesz wykorzystać zadrukowane pudełka kartonowe ozdobne do opakowania swoich produktów. W odróżnieniu od pudełek fasonowych pudełka ozdobne mają składaną pokrywę, która zachodzi na dolną część. Ta cecha wyróżnia ten produkt od innych opakowań. Ponieważ pokrywa i denko nie są ze sobą sklejone, lecz dokładnie spasowane, możliwe jest otwarcie pudełka bez konieczności korzystania z nożyczek lub noża. Gdy chcesz zamówić pudełka kartonowe ozdobne jako opakowania produktów, znajdziesz w naszej ofercie pudełka w rozmiarze L, w których umieścisz swoje produkty o wymiarach 18 x 18 cm. Wysokość pudełka wynosi 3,5 cm. Nasze pudełka w rozmiarze S mają wymiary 11 x 11 x 2,5 cm. Obok kształtów kwadratowych oferujemy także formaty prostokątne. W zależności od produktu możesz skorzystać także z pudełeczek poduszkowych, opakowań na butelki lub wcześniej wspomnianych pudełek fasonowych. Gdy chcesz wydrukować pudełka kartonowe ozdobne, możesz je zamówić już w nakładzie od 100 sztuk. Nie zalecamy jednak pudełek kartonowych ozdobnych do wysyłki, gdyż nie mają one struktury komórkowej, jak kartony do wysyłki.

MATERIAŁ I NADRUK NA PUDEŁKACH KARTONOWYCH OZDOBNYCH

Drukujemy pudełka kartonowe ozdobne w pełnym kolorze. Pudełka wykonane są z chromokartonu, a jako uszlachetnienie dostępny jest matowy lakier dyspersyjny. Przez to pokrywa i spód pudełka są matowe i gładkie w dotyku. Chromokarton to wielowarstwowy papier, a do produkcji pudełek kartonowych ozdobnych wykorzystujemy gramaturę 300 g/m2. Pudełka kartonowe ozdobne mogą być zadrukowane zarówno na pokrywie i ściankach bocznych, jak i na spodzie. Dostarczane opakowanie jest już złożone i sklejone. Ponieważ spód zamkniętego pudełka nie jest całkowicie zakryty przez pokrywę, widoczna jest jego część, co umożliwia zabawę kolorami i akcentami. Na pokrywie możesz przykładowo wydrukować swoje logo, a na spodzie w zależności od wykorzystania Twoje życzenia lub informacje produktowe. Tak optymalnie wykorzystasz pudełka kartonowe ozdobne do opakowania produktów lub prezentów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie