Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Pudełka fasonowe

DRUKUJ PUDEŁKA FASONOWE JAKO OPAKOWANIA NIE DO POMYLENIA

Koniec ze sztampowymi opakowaniami. Od teraz możesz zapakować swoje gadżety reklamowe, prezenty i artykuły w pudełka fasonowe, których nie sposób pomylić. Na podstawie Twoich danych do druku wykonamy ze zwykłego kartonu indywidualne pudełeczko. Dobrze opakowane prezenty i produkty do sprzedaży wyglądają bardziej elegancko. Często różnicę czyni opakowanie, czy zwracamy na nie uwagę, czy też przechodzimy koło niego obojętnie. Dlatego polecamy pudełka fasonowe, które odróżniają się od masy i pasują do produktu i przedsiębiorstwa. Indywidualnie zadrukowane pudełka fasonowe jako opakowania na prezenty mogą sprostać tym wymogom i do tego przyczyniają się do rozpoznawalności Twojej marki. Zaprojektuj swoje pudełka fasonowe, korzystając z pięknych zdjęć, kolorów Twojego przedsiębiorstwa, Twojego loga i hasła.

ŁATWO DRUKUJ PUDEŁKA FASONOWE

Gdy chcesz wydrukować pudełka fasonowe i wykorzystać je do opakowania prezentów, masz do dyspozycji nasze pudełka w kształcie kostki w różnych rozmiarach od 4 x 4 cm do 10 x 10 cm. Zamawiaj przy tym tylko tyle pudełek fasonowych, ile potrzebujesz. Koncepcja naszej drukarni pozwala na druk relatywnie niskich nakładów już od 100 sztuk pudełek fasonowych. Nowoczesny druk w technologii cyfrowej pozwala na ekonomiczny druk także małych serii. Twoje zadrukowane pudełka fasonowe zostaną dostarczone sklejone, na płasko, a więc nie złożone. W ten sposób transport jest łatwiejszy, a Ty oszczędzasz miejsce na przechowywanie pudełek fasonowych. Pudełka fasonowe składa się bardzo prosto, linie zagięcia zostały już wcześnie zabigowane. Kilka ruchów ręki i pudełko będzie gotowe. Denko w pudełku mocowane jest za pomocą specjalnej klapki. Teraz Twój produkt możesz umieścić w pudełku i zamknąć górną klapkę. Nasze pudełka fasonowe produkujemy z chromokartonu, który umożliwia uzyskanie doskonałych wydruków.

PUDEŁKA FASONOWE W FORMIE KOSTKI SĄ PRAKTYCZNE I ZAWSZE POD RĘKĄ

Ze względu na praktyczną formę kostki zadrukowane pudełka fasonowe łatwo jest złożyć i składować w szafie. Gdy umieścisz w nich produkt lub prezent natychmiast możesz go wręczyć odbiorcy. Na przykład po podpisaniu umowy sprzedaży lub jako pamiątka po interesującej rozmowie z klientem. Indywidualnie zadrukowane pudełka fasonowe to coś więcej niż tylko osłona Twojego produktu. Pudełka fasonowe staną się elementem Twojej kampanii reklamowej. Przede wszystkim wtedy, gdy wydrukowany motyw pojawia się na różnych środkach reklamowych, np. na torbach na zakupy z uchwytami lub zawartości Twoich pudełek fasonowych.

Porada: gdy nie odpowiadają Ci pudełka fasonowe, do dyspozycji masz inne rodzaje składanych pudełek. Nasz asortyment obejmuje pudełka kartonowe ozdobne ze zdejmowaną pokrywą, pudełka poduszki i opakowania ozdobne na butelki.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie