Pudełeczka poduszkowe

PUDEŁKO PODUSZKA CZYLI COŚ INNEGO DO PAKOWANIA PREZENTÓW

Nie można zrezygnować z opakowania na produkty i prezenty. Po pierwsze opakowania są praktyczne i chronią zawartość przez zarysowaniem i zabrudzeniem. Po drugie odpowiednio zaprojektowane sprawiają eleganckie wrażenie, podnoszą wartość prezentu i robią dobre wrażenie na obdarowanym. Specjalnym rodzajem opakowań są pudełka poduszki. Jak już sama nazwa mówi, to pudełeczko ma kształt poduszeczki. Pudełka na prezenty są dostarczane na płasko, rozłożone. Pudełko poduszka na Twoje prezenty i produkty może mieć nadrukowane Twoje hasło reklamowe lub inny motyw. Pudełko poduszka ma po obu stronach wklęsłe klapki, które umożliwiają otwarcie go. Finalna forma poduszki powstaje dopiero po jej złożeniu. Po zamknięciu klapek w opakowaniu można bezpiecznie przechować prezent lub produkt.

PRAKTYCZNE OPAKOWANIA NA GADŻETY REKLAMOWE: PUDEŁKO PODUSZKA Z NADRUKIEM

Dzięki indywidualnym gadżetom reklamowym możesz zapunktować u swoich klientów na targach, imprezach czy też jako ciekawostka na co dzień. Możesz zadrukować pudełko poduszkę, aby zaprezentować Twoje aktualne hasło reklamowe. Dzięki temu posiadane przez Ciebie gadżety reklamowe możesz wykorzystać do różnych akcji reklamowych, a hasło reklamowe dotrze do klientów. Wydrukuj pudełka poduszki, aby wzmocnić swoją kampanię reklamową lub zaprezentować szerokiej publiczności Twój aktualny motyw reklamowy. Praktycznie: pudełka poduszki można zadrukować na całej powierzchni i wykorzystać do druku duże motywy w żywych kolorach. Po prostu wyślij nam swój projekt z Twoim designem.

PUDEŁKO PODUSZKA, WYBÓR ROZMIARU, PAPIERU, I NAKŁADU

Gdy decydujesz się na druk pudełek poduszek i chcesz je wykorzystać jako opakowanie na produkty lub prezenty w postaci artykułów reklamowych, możesz wybrać w naszym sklepie dwa rodzaje papieru: papier kredowy lub chromokarton. Dzięki gramaturze 300 g/m oba warianty są stabilne. Gładka powierzchnia papieru kredowego pozwala doskonale zaprezentować motywy o dużej powierzchni i kolorowe zdjęcia. Matowe uszlachetnienie papieru kredowego lub chromokartonu nada Twojemu drukowi szczególnie elegancki wygląd. Zalety kartonu: odznacza się dużą odpornością na zagięcia. Pudełko poduszka z nadrukiem dostępna jest w różnych wielkościach, począwszy od rozmiaru S aż do XL w nakładzie już od 100 sztuk.