Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Bluzy męskie z kapturem

Jak prezent reklamowy i odzież robocza: zadrukuj bluzy męskie z nadrukiem

Daj wyraz swojej kreatywności i zamów bluzy męskie z kapturem z odpowiednim motywem na przedniej i tylnej stronie. Bluzy możesz wykorzystywać zarówno jako prezent reklamowy jak i jako odzież roboczą dla mężczyzn. W obu przypadkach projekt i późniejszy nadruk, który umieścimy na bluzie z kapturem, powinien mieć związek z Twoją firmą. Jeśli z góry wiesz, że bluzy z kapturem będą służyły jako prezenty, masz możliwość bardziej dyskretnego umieszczenia swojego logo i wybrania raczej ciekawego motywu lub chwytliwego hasła na bluzy męskie z kapturem. Jeśli bluzy z kapturem będą służyły jako odzież robocza, nadrukowane logo może być bardziej widoczne. Zwróć jednak uwagę: jeśli zamawiasz bluzy męskie z kapturem, nie powinieneś używać ich w miejscu produkcji lub innym podobnym, w którym kaptur lub sznurki mogłyby przeszkadzać w pracy. W takim przypadku polecamy zamówienia bluzy bez kaptura, na której nadrukujemy wybrany motyw.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie