Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Zawieszki na drzwi

WYDRUKUJ ZAWIESZKI NA DRZWI: IDEALNE NA HASŁO REKLAMOWE

Skorzystaj z nośnika reklamy, który możesz zawiesić u swojego klienta. Dzięki naszemu asortymentowi artykułów reklamowych i Twojej kreatywności nasze zawieszki na drzwi znajdą wszelakie zastosowanie. W hotelach, restauracjach i podczas imprez Twoja reklama zawiśnie w odpowiednim miejscu. Nasze zawieszki na drzwi możesz zadrukować jedno- lub dwustronnie w pełnym kolorze. Zawieszki na drzwi są szczególnie popularne hotelarstwie. Dzięki nim gość może przekazać informację, czy życzy sobie sprzątania pokoju czy raczej potrzebuje spokoju. Zawieszki na drzwi mają wszechstronne zastosowanie, na przykład jako informacja o zakazie wstępu lub prośba o nieprzeszkadzanie. Oczywiście możesz na nich także umieścić swoje hasło reklamowe. Nasza podpowiedź: wykorzystaj zawieszki na drzwi do przyozdobienia butelek lub jako kartę powitalną lub wreszcie, aby zasugerować klientowi przepis na potrawę pasującą do zakupionego wina.

ZINDYWIDUALIZUJ ZAWIESZKI NA DRZWI, WYBIERAJĄC ODPOWIEDNI RODZAJ PAPIERU I KSZTAŁT

Wybierając odpowiedni rodzaj papieru na swoje zawieszki na drzwi, możesz sprytnie podkreślić swoje hasła reklamowe oraz wywołać dobre wrażenie u swojej grupy docelowej. Dzięki dodatkowemu uszlachetnieniu możesz nadać swoim zawieszkom na drzwi dodatkowego szlifu. Do wyboru masz wiele rodzajów papieru oraz ich gramatur, a także możliwości ich zabezpieczenia. Ulubionym materiałem do produkcji zawieszek na drzwi są karton i chromokarton. Oba dostępne są w wersji matowej i błyszczącej. Ponadto dostępne są wersje uszlachetnione lakierem UV lub z przednią stroną o srebrzystym połysku. Przykładowo błyszczące zawieszki na drzwi szczególnie przyciągają wzrok. Obok rodzaju zadrukowanego materiału możesz określić także kontur cięcia. Możesz wybrać między dwoma wariantami z prostym i ukośnym wycięciem na klamkę. Oferowane przez nas zawieszki wysyłane są gotowe i nadają się do natychmiastowego użycia. Więcej informacji o oferowanych przez nas różnych rodzajach papieru znajdziesz na stronach produktów oraz w naszym poradniku materiałowym.

PORADY DOTYCZĄCE PROJEKTOWANIA ZAWIESZEK NA DRZWI

W zakładce ze szczegółami na stronie naszych produktów znajdziesz wszystkie informacje, które potrzebne są do zaprojektowania Twoich zawieszek na drzwi. Dostępne są tam także szablony jako pliki pdf lub pliki programu Adobe Illustrator. Ponadto gorąco zalecamy zlecenie kontroli Twoich danych do druku. Ta usługa dostępna jest opcjonalnie i pozwala na uniknięcie błędów w plikach do druku. Dzięki temu Twoje produkty poligraficzne, a w tym przypadku zawieszki na drzwi, będą pięknie wyglądały i przyciągną uwagę klientów.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie