Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Podkładki pod kufel

Klasyki wśród podkładek pod napoje: mocne i chłonne

Podkładki pod piwo to obowiązkowe wyposażenie każdej gastronomii, które można wykorzystać także na własną reklamę. Podczas gdy na jednej stronie można wydrukować logo oferowanego piwa lub napoju, drugą można użyć jako powierzchnię reklamową dla własnej gastronomii. Do produkcji naszej podkładki pod piwo stosujemy śnieżno-biały karton o grubości 1,4 mm, który jest szczególnie chłonny. Klasyczne podkładki pod kufle piwne o średnicy 10,3 cm absorbują wszystko, co wylało się z pełnego kufla. Możesz zamówić podkładki pod piwo nie tylko o okrągłym kształcie, ale także jako kwadraty o zaokrąglonych rogach i to wszystko już w nakładzie od 100 sztuk.

Co leży na stole, wpada w oko

Jest wiele możliwości, jak możesz za pomocą produktów poligraficznych przyciągnąć uwagę swoich gości. Stojaki reklamowe w różnych wersjach oferują przykładowo możliwość prezentacji na jeden rzut oka specjalnej oferty lub sezonowego menu. Także zadrukowane podkładki na stół natychmiast przyciągają uwagę gości i przyjemnie zachęcają do skorzystania z oferty. Podkładki pod piwo z nadrukiem w odpowiednim designie doskonale uzupełnią Twoją koncepcję reklamową.

Prawdziwy multitalent: podkładki pod piwo jako zaproszenia lub informacje o terminie

Jako rustykalne zaproszenia na urodziny lub kartki z informacją o terminie podkładki pod piwo na pewno wywołają odpowiednie wrażenie i przyciągną uwagę. Każdy natychmiast łączy twardy kartonik i typowy okrągły lub niekiedy kwadratowy kształt z klasycznymi podkładkami pod piwo. Przez to oglądający na pewno skupi swoją uwagę na podkładce pod piwo, gdy zamiast logo browaru znajdzie na niej inną informację. Śnieżno-biały kartonik o grubości 1,4 mm nada Twojemu zaproszeniu lub kartce specjalny format i do tego dużą stabilność. Także w gastronomii są kreatywne możliwości zadrukowania podkładki pod piwo nietypowym designem: podkładki pod piwo jako elementy gry towarzyskiej lub zabawnym motywem nie tylko zapewnią czystość na stole, ale uprzyjemnią gościom czas oczekiwania na jedzenie i zadbają o ich dobry humor.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie