My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Karty menu

GASTRONOMIA: ZAMÓW DRUK MENU RESTAURACJI

Gdy chcesz zamówić druk kart menu, nic nie ogranicza Twojej fantazji! Menu restauracji występuje w wielu różnych formatach, z różnymi sposobami łączenia oraz uszlachetniania.

W zależności od wielkości i stylu gastronomii możesz wybrać między kartami menu łączonymi spiralą, menu składanym, zszywanym lub kartami menu w formie podkładek na stół.

Jeśli chcesz zamówić osobne karty napojów, możesz oczywiście wykorzystać w tym celu oferowane menu restauracji i w ten sposób zaprezentować swoim gościom pełną ofertę napojów.

ZAMÓW DRUK MENU RESTAURACJI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Chcesz zaprezentować mniejszy wybór potraw i napojów lub uzupełnić aktualne menu restauracji o potrawy sezonowe? Nie ma problemu! Zamów druk prostych kart menu.

Karty menu składają się z arkuszy papieru, które są zadrukowywane indywidualnym motywem na przedniej i tylnej stronie i dostępne w formatach A6, A5, A4, A3 oraz DL.

Jeśli chcesz szczególnie zwrócić uwagę na potrawę dnia lub specjalne akcje tygodniowe, możesz jako karty menu zamówić podkładki na stół. W ten sposób Twoje menu będzie widoczne na pierwszy rzut oka.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO PAPIERU NA TWOJE KARTY POTRAW I NAPOJÓW

Czy to restauracja, bar lub klub: wszędzie potrzebujesz kart potraw i napojów. Karty menu restauracji w znacznym stopniu przyczyniają się do wyglądu i wizerunku punktu gastronomicznego i mogą być tak bardzo indywidualne, jak Twój lokal.

Dlatego zamawiając druk kart menu, masz do dyspozycji najróżniejsze warianty i formaty oraz rodzaje i gramatury papieru.

Często mówi się, że im grubszy papier menu restauracji, tym bardziej elegancki lokal. W zależności od wariantu karty menu możesz wybrać papier kredowy o gramaturze 170 g/m, 250 g/m, 300 g/m oraz 400 g/m. Aby zapoznać się z kolorystyką oraz jakością papieru polecamy zamówienie wydruku egzemplarza kontrolnego lub katalogu wzorów papieru.

Wyjątkowo różnorodnie można zaprojektować podkładki na stół. Dostępne są one zarówno na papierze kredowym i offsetowym jak i folii z tworzywa sztucznego oraz kartonie o strukturze lnu.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie