Czas dostawy

Całkowity czas dostawy wynika z: 

Wpływu płatności, przesłania danych, czasu produkcji i terminu wysyłki.

Należy przy tym przestrzegać: 

Wpływ płatności: Płatność w formie przedpłaty z góry to jedyny rodzaj płatności, przy którym produkcja rozpoczyna się dopiero po zaksięgowaniu płatności. Proszę uwzględnić to przy planowaniu terminu realizacji zlecenia. 

Przesłanie danych: Po przesłaniu danych przy pomocy funkcji "Wgrywanie danych", musisz potwierdzić to klikając w przycisk "Zakończ". Dopiero wtedy możemy przetworzyć dane do produkcji. Jeśli przesłane dane nie będą odpowiadały naszym wytycznym, może dojść do opóźnienia. 

Czas produkcji: Czas produkcji zależy od rodzaju artykułu lub Twojego wyboru na stronie produktu. Informacje o czasach produkcji znajdziesz w zakładce Czas produkcji

Termin wysyłki: Termin wysyłki zależy od Twojego zamówienia (standard lub ekspres). Więcej informacji znajdziesz w zakładce Wysyłka → Informacje o wysyłce.

Jeśli zamówienie, płatność oraz wgranie danych zostaną zakończone w dzień roboczy przed godz. 22 (CET), dzień ten wlicza się do całkowitego czasu dostawy. Zamówienia przesłane po godz. 22 (CET) będą opracowywane w następny dzień roboczy.  

W przypadku zamówień ze szczególnie szybkim Czasem produkcji decydujący jest wpływ do godz. 8.00 (CET).

Za dzień roboczy uznaje się dni od poniedziałku do piątku, dniami roboczymi NIE SĄ soboty, niedziele oraz niemieckie dni świąteczne.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Państwa dane do założenia konta klienta oraz realizacji Państwa zamówienia. Dalsze informacje znajdą Państwo w naszym Oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Czy masz już konto klienta? Logowanie