Bezpieczenstwo i jakość

Aby zaoferować Ci produkty i usługi o stałej, wysokiej jakości, zwracamy szczególną uwagę na dotrzymanie wysokich standardów. Dzięki różnym certyfikatom nadzorowane są nie tylko wynik druku i produkcja, ale także niezależnie transparentność procesu zakupów, aby zagwarantować optymalną ochronę konsumentów. Bezpieczeństwo Twoich danych na każdym etapie jest dla nas ważne. 

 

 

Trusted Shops

ONLINEPRINTERS zobowiązało się wobec Trusted Shops do wypełnienia najwyższych wymagań dotyczących bezpieczeństwa danych i wysyłki. Kompleksowy audyt nadzoruje przestrzeganie kryteriów zalecanych przez instytucje ochrony praw konsumentów. 

Europejski znak jakości "Trusted Shops" gwarantuje bezpieczne zakupy i ochronę praw kupującego. Eksperci ds. bezpieczeństwa Trusted Shops opracowali profesjonalny system dla sklepów internetowych, tzw. "pełen pakiet bezpieczeństwa" dla konsumenta. Dzięki temu zakupy w internecie są bezpieczne i przyjemne.

 

 

ProcessStandard Offset

Nasza produkcja wielokrotnie była nagradzana renomowanym certyfikatem PSO: Standard druku ProcessStandard Offset (PSO) opisuje przemysłowe i standaryzowane procedury produkcji materiałów poligraficznych, który jest zgodny z międzynarodową normą ISO 12647 –

PSO jest głównym standardem w branży drukarskiej. 

 

Dzięki standardowi PSO możliwe jest zagwarantowanie wysokiej jakości produkcji artykułów poligraficznych począwszy od przetwarzania danych aż do uzyskania gotowego produktu. Proces certyfikacji przeprowadza Ugra, Szwajcarskie Centrum Kompetencyjne dla Mediów i Technologii Drukarskiej, stosując własną aparaturą pomiarową oraz metody.

 

 

ProcessStandard Digital

Wzrost zapotrzebowania na niskie nakłady oraz na krótsze terminy realizacji spowodował, że druk cyfrowy zyskał na znaczeniu. Ten trend cały czas się utrzymuje. Aby na wszystkich etapach produkcji spełnić wysokie standardy jakościowe, Onlineprinters przeprowadziło proces certyfikacji dla druku cyfrowego i po obróbce końcowej oraz druku offsetowym zdobyło certyfikat dla kolejnego procesu technologicznego. 
 

Od czerwca 2019 r. Onlineprinters posiada certyfikat FOGRA zgodnie z normą ISO 15311 i jest tym samym pierwszą drukarnią internetową, która z najwyższymi wynikami uzyskała trzy certyfikaty. 
 

W druku cyfrowym Onlineprinters stawia między innymi na maszyny lidera technologicznego HP i jego technologię Indigo. 

 

 

CERTYFIKOWANA OBRÓBKA KOŃCOWA

Wysokie wymagania jakościowe w przypadku produktów poligraficznych dotyczą nie tylko druku – ważnym czynnikiem, aby uzyskać optymalny wynik końcowy, jest obróbka końcowa, czyli docinanie, falcowanie oraz zszywanie i klejenie. Onlineprinters jako jedna z pierwszych drukarni internetowych w Europie uzyskała certyfikat ProcessStandard Offset (PSO) nie tylko dla procesu druku, ale także obróbki końcowej. 

 

Jako jedna z pierwszych drukarni w Europie uzyskaliśmy certyfikat dla naszego procesu obróbki końcowej, przez co w procesie kontroli zostały uwzględnione kolejne etapy produkcji po druku, takie jak: cięcie, składanie, zszywanie itd.