druku błyskawicznego i wysyłkę ekspresową

Druk w dniu zamówienia*

Szybka dostawa z opcją wysyłki ekspresowej

Dostępne dla wielu produktów

Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa to idealne połączenie, abyś jak najszybciej otrzymał swoje produkty poligraficzne! Produkty poligraficzne zamówione w opcji druku błyskawicznego, są produkowane i wysyłane w tym samym dniu.* W kombinacji z wysyłką ekspresową Twoje gotowe produkty poligraficzne zostaną dostarczone w następnym dniu roboczym. Dzięki temu pilne zlecenia szybko dotrą do Ciebie!

// Szybka produkcja i dostawa – tak się to robi:

1
Wybór druku błyskawicznego
2
Wybór wysyłki ekspresowej
3
Terminowe przesłanie płatności i danych do druku
4
Błyskawiczna
dostawa produktów

Wybierz swój produkt poligraficzny, a na stronie produktu w zakładce z czasem produkcji ustaw "Druk błyskawiczny (0 DR)".

Podczas składania zamówienia wybierz wysyłkę ekspresową jako rodzaj wysyłki.

Dokonaj płatności całej należności z faktury oraz prześlij swoje dane do druku w odpowiednim czasie (godz. 8.00, 10.00 lub 12.00).

Wydrukujemy i wyślemy Twoje zamówienie jeszcze w tym samym dniu roboczym, aby Twoje produkty poligraficzne punktualnie dotarły do Ciebie!

content

// Wszystkie produkty poligraficzne na jeden rzut oka!

godz. 10.00
Produkty w opcji druku błyskawicznego z przesłaniem danych i płatności do godz. 10.00

godz. 8.00
Produkty w opcji druku błyskawicznego z przesłaniem danych i płatności do godz. 8.00

Nie znalazłeś szukanego produktu?

Zapoznaj się z wieloma innymi produktami naszym sklepie internetowym Onlineprinters.

*W przypadku zleceń w druku błyskawicznym produkcję rozpoczynamy w dniu złożenia zamówienia, gdy płatność oraz dane do druku wpłynęły kompletnie zgodnie z terminem podanym na stronie danego produktu. Jeśli podany ostateczny termin w dniu zamówienia zostanie przekroczony, produkcję Twojego produktu poligraficznego rozpoczniemy w następnym dniu roboczym (poniedziałek-piątek). Gdy przy składaniu zamówienia zostały wybrane opcje dodatkowe, takie jak specjalny rodzaj uszlachetnienia, czas produkcji może się wydłużyć. W porównaniu ze standardowymi czasami produkcji czas produkcji w opcji druku błyskawicznego jest krótszy. Dzięki temu szczególnie pilne produkty szybciej znajdą się u Ciebie.