Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Plakaty wyborcze

NASZE OBIETNICE WYBORCZE: WYDRUKUJEMY TWOJE PLAKATY WYBORCZE

Na Twoją perfekcyjną kampanię oferujemy pasujące plakaty wyborcze w formie płyt komorowych z polipropylenu, plakatów w wielkim formacie oraz plakatów na każdą pogodę. Nasze plakaty wyborcze przekonują dzięki dużemu zróżnicowaniu formatów DIN, począwszy od A4 poprzez A0 aż do B0. Gdy wybierzesz plakaty na płycie komorowej z polipropylenu, do dyspozycji masz dodatkowo formaty o wielkości maksymalnej 100 x 200 cm. Do produkcji naszych plakatów wyborczych stosujemy wysokogatunkowe rodzaje papieru, przykładowo papier blueback, papier offsetowy, papier z recyklingu oraz papier kredowy. Szczególnie odporne na warunki atmosferyczne są plakaty na płytach komorowych z polipropylenu oraz plakaty na każdą pogodę, przez co idealnie nadają się do reklamy zewnętrznej. Najlepsze na plakaty wyborcze są plakaty na każdą pogodę, ponieważ przetrzymają każde warunki pogodowe.

Nasza podpowiedź: Zamów plakaty wyborcze z gotowymi otworami na rogach. Tę opcję oferujemy do naszych plakatów na płytach komorowych (wysokie nakłady) oraz plakatów na każdą pogodę. Dodatkowo oferujemy także opcję dostawy opasek zaciskowych, które umożliwiają łatwe zawieszenie plakatów na słupach ulicznych.

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE, CZY BĘDZIESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAŁ

Nasza sprawdzona reklama jest nie tylko odporna na wpływy atmosferyczne, ale także ekologiczna. Zamów druk plakatów wyborczych i nadaj swojej kampanii profesjonalny szlif. Plakaty z Twoim motywem wydrukujemy w jednym, dwóch lub czterech kolorach. Ponadto możesz zadecydować o wysokości nakładu zgodnie z formatem plakatów wyborczych.

Sprawiamy, że jest to możliwe! Niektóre plakaty z tak zwaną opcją druku błyskawicznego wydrukujemy w ciągu jednego dnia roboczego i możesz już w następnym dniu łatwo zawiesić na latarniach ulicznych lub słupach ogłoszeniowych. Jako Twoja zaufana drukarnia gwarantujemy najwyższą jakość oraz stale dążymy do tego, aby oferować niskie ceny.

WYDRUKUJ PLAKATY WYBORCZE I ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA ZWYCIĘSTWO

Druk plakatów wyborczych oraz ich rozwieszanie to prawo wszystkich partii i ich kandydatów zagwarantowane w ustawie zasadniczej. Nic nie przemawia więc przeciwko reklamie wyborczej, dopóki nie staje się ona propagandą wyborczą lub próbą wpłynięcia na głosy wyborców. Zalecamy zasięgnięcie informacji w gminie, czy wyborcza reklama uliczna jest dozwolona, a w razie konieczności, zdobycie odpowiednich zezwoleń. Masz wprawdzie prawo do kampanii na plakatach, ale zawieszenie i rozmieszczenie plakatów wyborczych uzależnione jest od decyzji gminy. Podobnie należy mieć także zgodę wszystkich osób, które są widoczne na wydrukowanym motywie. Skorzystaj z okazji i zamów online wygodnie i szybko także z drogi swoje plakaty wyborcze w najwyższej jakości druku. Nadamy kolorów Twojej kampanii wyborczej!
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie