Zdjęcie z
Splendorlux

Bardzo dobry

5.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa
Informacje o czasie produkcji i dostaw:
W dniu 01.06.2020 nasza drukarnia jest nieczynna. Czas dostawy może się przez to wydłużyć o dodatkowe 2 - 3 dni robocze.
Nasze Biuro Obsługi Klienta w tym dniu również nie jest osiągalne.
Prosimy o wyrozumiałość.

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

Nasz Splendorlux w skrócie

  • Dostępny w gramaturze 250 g/m²
  • Biały karton o powierzchni na wysoki połysk
  • Powlekana strona przednia
  • Doskonałe odwzorowanie zdjęć
  • Lekko powlekana strona tylna z możliwością zapisywania
  • Z certyfikatem FSC i z czystej celulozy ECF
Splendorlux

Właściwości kartonu Splendorlux

Splendorlux przekonuje bardzo eleganckim, szlachetnym wyglądem. Powierzchnia przedniej strony papieru względnie kartonu jest mocno błyszcząca i śnieżnobiała. Gdy poruszamy karton w świetle, przypomina on wyglądem biały lakier nowego samochodu. Podczas gdy pierwsza strona jest powlekana i nie nadaje się do zapisywania za pomocą pióra, długopisu lub ołówka, tylna matowo-biała strona nadaje się do zapisków. To daje wiele możliwości na kreatywne projekty. Możliwe jest w zasadzie wszystko: od eleganckich wizytówek poprzez piękne pocztówki i zaproszenia aż do kreatywnych zawieszek na drzwi do celów reklamowych.

Splendorlux

Doskonałe kolory i idealne odwzorowanie zdjęć

Splendorlux firmy Fedrigoni jest w naszym sklepie internetowym dostępny w gramaturze 250 g/m². Ten elegancki papier wyróżnia się sztywnością, wysoką objętością oraz ekstremalnie błyszczącą powierzchnią. Dzięki wrażeniu wysokiego połysku szczególnie dobrze prezentują się na nim projekty ze specjalnymi efektami. Na tym papierze jest ponadto możliwe odwzorowanie zdjęć w jakości fotograficznej. Zadrukowując Splendorlux, stosujemy specjalne farby UV, które są suszone i utwardzane za pomocą promieniowania ultrafioletowego. To gwarantuje optymalne trzymanie się farby na powierzchni. Karton ma certyfikat FSC i wyprodukowany jest z czystej celulozy ECF. Splendorlux jest całkowicie biodegradowalny.

O producencie papieru, firmie Fedrigoni

Fedrigoni to największy producent papieru drukarskiego we Włoszech. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Veronie działa od 1717 roku oraz produkuje przeróżne gatunki eleganckich papierów i oferuje aktualnie ponad trzy tysiące różnych ich rodzajów z certyfikatem FSC. Producent papieru ma swoje filie na całym świecie, także w Niemczech.

Opinia eksperta

„Splendorlux jest często stosowany do produkcji eleganckich pocztówek i kartek składanych. Jest to także ulubiony papier na zaproszenia na ślub, gdyż ma ładny połysk, a zdjęcie są nim doskonale odwzorowane. Idealnie wręcz pasuje do panny młodej w bieli.”

C. Assayag-Zimmermann – kierownik marketingu na obszar Francji w Onlineprinters

Pomoc przy wyborze papieru Splendorlux

Co oznacza FSC?

Skrót FSC odnosi się do „Forest Stewardship Council”, międzynarodowej organizacji użytku publicznego, która już od 1992 r. angażuje się na rzecz przyjaznej dla środowiska, społecznej i ekonomicznej gospodarki leśnej. Oznakowanie papieru znakiem FSC sygnalizuje, że przy jego produkcji położono specjalny nacisk na zachowanie obszarów leśnych, bezpieczne warunki pracy i pełne szacunku podejście do pracowników leśnych, tubylczej ludności oraz wszystkich innych mieszkańców tych obszarów. Kryteria te sprawdzane są podczas niezależnych kontroli.

Jakie projekt prezentują się szczególnie dobrze na tym papierze?

Splendorlux nadaje się szczególnie na produkty poligraficzne, które mają przyciągać uwagę. Dotyczy to na przykład projektów wizytówek lub pocztówek. Ulubione zastosowanie to zaproszenia na jubileusze i wesela, gdyż papier ten zachwyca swoją bielą i mocnym połyskiem pierwszej strony. Stronę tylną można zadrukować lub zapisać za pomocą dostępnych w handlu przyborów do pisania.

Na czym polega różnica między papierem Splendorlux a papierem kredowym?

Splendorlux i papier kredowy są zasadniczo do siebie podobne. Także papier kredowy ma błyszczącą powierzchnię, jednakże połysk pierwszej strony Splendorluxu jest wyraźniejszy. Ponadto druga strona Splendorluxu jest tylko lekko powlekana i ma matowy wygląd. Tylna strona papieru kredowego jest powlekana i błyszcząca. Splendorlux ma też większą sztywność i nawet przy tej samej gramaturze sprawia wrażenie grubszego.

Oferujemy papier Splendorlux dla następujących produktów:

Sample Box
Weź nasz papier i materiały do ręki i przekonaj się naocznie o ich cechach.
Przejdź doSample Box
Wzornik papieru
Zobacz, jakie wrażenie robią nasze różne gatunki papieru i wybierz odpowiedni dla swojego produktu poligraficznego.
Katalog wzorów papieru