10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Zakładki

ZAKŁADKI Z TWOIM LOGO

Czy jest coś przyjemniejszego, niż możliwość zatopienia się w wygodnym fotelu z dobrą książką w ręku? Akcja powieści toczy się strona po stronie, ale kiedyś przychodzi ten moment, kiedy książkę trzeba odłożyć. I wtedy korzystamy z zakładek. Zwykłe zakładki należą do grupy wkładek. Zakładki wystają z książki, a na życzenie mogą zostać dodatkowo przyozdobione. Ale nie zawsze musisz ograniczać się do tradycyjnych zakładek. Skorzystaj ze spersonalizowanych zakładek jako środka reklamowego i rozdaj je swoim potencjalnym klientom. Dzięki temu sprawisz przyjemność nie tylko molom książkowym.

WARIANTY ZAKŁADEK

Jeśli chciałbyś wydrukować zakładki, jesteśmy dobry wyborem. Sprawimy, że Twój wymarzony projekt znajdzie się na papierze. Wybierz, czy życzysz sobie dłuższe czy krótsze zakładki aktualnie dostępne są dwa formaty a następnie wybierz odpowiednią jakość papieru spośród naszej bogatej oferty. Do wyboru masz różne opcje, począwszy od papieru kredowego poprzez perłowy kartonik Chromolux aż do ekologicznego papieru z recyklingu. Do tego masz jeszcze możliwość wyboru gramatury papieru oraz rodzaju uszlachetnienia. Wydrukuj spersonalizowane zakładki pokryte warstwą folii celofanowej albo lakieru UV. Wybierz jeszcze, czy chcesz wersję matową lub błyszczącą, a my zrealizujemy Twój pomysł.

PROJEKTOWANIE ZAKŁADEK: POMYSŁY I PORADY

Zakładki drukowane są standardowo obustronnie w pełnym kolorze (4/4), przez co masz duży wybór możliwości projektowania. Jeśli druga strona powinna być pusta, pozostaw w swoim pliku do druku drugą stronę także pustą. Aby uzyskać szczególnie dobre wyniki druku, przestrzegaj naszych wytycznych dotyczących pliku do druku. Zadrukowane zakładki możesz z powodzeniem wykorzystać jako gadżety reklamowe. Wesołe hasło, które znajdzie się na zakładce, wzmocni przesłanie, które ten środek reklamowy powinien przekazać. Spersonalizowane zakładki można także wykorzystać niestandardowo, np. jako alternatywę do zwykłych wizytówek. Specjalny format od razu rzuci się w oczy, a wizytówka długo pozostanie w pamięci. Wydrukuj jeszcze dzisiaj swoje zakładki i wyślij swoim klientom praktyczny gadżet, który pozwoli Ci zyskać ich uwagę.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie