10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Dyplomy

PIĘKNE DYPLOMY NA SPECJALNE OKAZJE

Szczególne zasługi powinny zostać nagrodzone. Czy to zawody sportowe, dyplom jubileuszowy ze specjalnego wyróżnienia cieszy się każdy. U nas możesz wydrukować eleganckie dyplomy także w niskim nakładzie. Dlatego dyplomy i certyfikaty możesz wykorzystać także podczas prywatnych okazji. Może nawet jeszcze do dzisiaj pamiętasz, z jaką dumą wiele lat temu odbierałeś dyplom po występie na szkolnej imprezie.

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA DYPLOMÓW

To szczególne uczucie, gdy uda nam się coś osiągnąć, motywuje do kolejnego wysiłku. Stowarzyszenia sportowe mogą drukować dyplomy, by uhonorować wyniki młodych sportowców lub docenić zasługi wieloletnich działaczy. Kierując instytucją edukacyjną, możesz drukować certyfikaty, które wręczysz absolwentom po ukończeniu kursu. Dyplom można też wykorzystać przy szczególnej okazji, jaką są urodziny dziecka. Możesz też wreszcie zorganizować małą olimpiadę w swoim domu i nagrodzić osiągnięcia swoich dzieci.

TAK ZAPROJEKTUJESZ PIĘKNE DYPLOMY NA WIELE OKAZJI

Nie wiesz, jak zaprojektować swoje dyplomy? To zajrzyj do naszej galerii projektów i daj się zainspirować. Możesz także skorzystać z gotowych szablonów, aby utworzyć plik do druku. Na koniec musisz jeszcze wybrać rodzaj materiału, na którym chcesz wydrukować swój dyplom. A możliwości jest tu wiele: od standardowego papieru kredowego aż po drobny karton o strukturze lnu i karton marmurkowy. Ponadto możesz wybrać odpowiednią gramaturę papieru oraz format, od małego przez kompaktowy aż po duży.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie