Informacje o koronawirusie: pracujemy bez ograniczeń

Bardzo dokładnie obserwujemy rozwój sytuacji związany z epidemią koronawirusa i chcielibyśmy poinformować Państwa o podjętych przez nas działaniach. Nadal produkujemy Państwa zlecenia druku w standardowej wysokiej jakości.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że do tej pory wśród naszych pracowników nie wystąpił wirus COVID-19 i że jesteśmy w dalszym ciągu w stanie realizować Państwa zlecenia druku w wysokiej jakości. 

W Onlineprinters wdrożyliśmy bardzo wcześnie odpowiednie działania służące ochronie zdrowia naszych pracowników oraz zapewniające bezpieczeństwo produkcji Państwa zleceń.

 

  • We wszystkich lokalizacjach wprowadziliśmy już wysokie standardy higieny. Dodatkowe stacje do dezynfekcji rąk w całym przedsiębiorstwie oraz plakaty i filmy z wyjaśnieniami pomagają w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa.  
  • Wszystkie wyjazdy służbowe zostały anulowane, a narady w większości odbywają się już tylko w formie online. 
  • Mamy na wyposażeniu wszystkie materiały, które są nam potrzebne do produkcji. Nie spodziewamy się zakłóceń w pracy. 
  • Jako część większej grupy przedsiębiorstw możemy opcjonalnie przesunąć produkcję do innych zakładów w Danii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Naszym najważniejszym priorytetem jest nadal oferowanie Państwu naszych doskonałych usług i wysokogatunkowych produktów oraz dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników. Aby to osiągnąć zrobimy wszystko, co jest w naszej mocy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się sprostać tym wyzwaniom. 

Życzymy Państwu wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że wraz z Państwa Rodzinami i Pracownikami przebrną Państwo pomyślnie przez ten trudny czas.