Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Zaproszenia

Na szczególne okazje: wydrukuj osobiste zaproszenia

W dzisiejszych czasach to nie problem, aby wysłać wiele zaproszeń na obiad za pomocą e-maila czy też odesłać z telefonu smsem potwierdzenie przybycia na urodziny. Są jednak specjalne okazje, na które chcemy wysłać osobiste, drukowane zaproszenia, korzystając z tradycyjnej poczty. Do tych okazji zaliczają się na przykład urodziny, wesela, bierzmowanie i pierwsza komunia lub chrzest. Także w kontaktach służbowych jest wiele okazji, przy których opłaca się wydrukować zaproszenia i przesłać je pocztą zapakowane w pięknej kopercie do partnerów biznesowych, klientów lub współpracowników, na przykład na zbliżający się jubileusz firmowy, doroczne spotkanie wigilijne lub festyn letni lub też kolejny dzień otwartych drzwi. U nas zamówisz zaproszenia na każdą okazję: pozytywne emocje wywoła nie tylko radość oczekiwania na wydarzenie, ale także wrażenia dotykowe, jakie zaproszenia zrobią na odbiorcy, ładny projekt oraz wysoka jakość naszych różnych gatunków papieru na zaproszenia. Kartki o gustownym i dopasowanym do okazji wyglądzie wywołują też ten efekt, że przez dłuższy czas stojąc na stole lub wisząc na tablicy korkowej, cieszą wzrok. Najlepszym przykładem są zaproszenia od najbliższych przyjaciół na ślub w postaci kartki.

Tak chcę wydrukować indywidualnie zaprojektowane zaproszenia na ślub

Jeśli zdecydujesz się na wydrukować indywidualnie zaprojektowane zaproszenia na swoje kolejne wydarzenie, w pierwszej kolejności należy pomyśleć o odpowiednim projekcie i treści zaproszenia. Najważniejsze informacje to odpowiedzi na pięć kolejnych pytań: kto, co, z jakiej okazji, kiedy i gdzie. Przy projekcie graficznym praktycznie nic Cię nie ogranicza zwróć tylko uwagę na wytyczne dotyczące danych do druku. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym na stronie produktu dla wybranego zaproszenia. W zależności od okazji motyw na przedniej stronie może mniej lub bardziej wpadać w oko. Ważne jest, aby projekty na okładce oraz w części środkowej pasowały do siebie pod względem wybranych kolorów, czcionek, obrazów oraz elementów designu. W przypadku szczególnych okazji takich jak chrzest, impreza firmowa, urodziny lub jubileusz, popularnością cieszą się koliste, zamaszyste czcionki. Na zaproszenia na ślub dostępne są nawet specjalne weselne czcionki, które robią szczególnie świąteczne i romantyczne wrażenie. Służbowe zaproszenie wydrukuj najlepiej ze swoim logo, sloganem oraz pełnym adresem firmowym. Sensowne jest też umieszczenie na nim informacji o osobie do kontaktów, co ułatwi odbiorcy przesłanie potwierdzenia.

Pasujący format na Twoje zaproszenia

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić zaproszenia w wielu różnych formatach zarówno w pionie jak i poziomie. Najbardziej popularne formaty to A6 oraz 21 x 10,5 cm. Mniej popularne formaty, np. zaproszenia kwadratowe, na pewno bardziej rzucają się w oczy. W przypadku zaproszeń pierwszy wybór to zawsze składane kartki. Oferują wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić na nich wszystkie niezbędne informacje, a jednocześnie zaproszenie nie wygląda na przeładowane tekstem. Jeśli okoliczność, na którą chcesz zaprosić gości, jest mniej formalna, jako zaproszenie może wystarczyć pocztówka. W takim przypadku masz możliwość druku niepowtarzalnych zaproszeń, gdyż jednostronne kartki dostępne są w formacie okrągłym i owalnym. Ponadto zaproszenia w formacie pocztówkowym możesz wybiórczo uszlachetnić, stosując błyszczący lakier UV, lakier reliefowy lub srebrną folię. Przy zamawianiu popularnych pocztówek w naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór papieru w różnych gramaturach. Czy to papier kredowy, chromokarton lub Splendorlux: wybierz po prostu odpowiedni papier oraz gramaturę na swoje prywatne zaproszenia na przyjęcie urodzinowe lub służbową imprezę. Jeśli masz takie życzenie, chętnie uszlachetnimy zamówione zaproszenia, stosując błyszczącą lub matową folię celofanową, folię soft-touch lub błyszczący lakier UV. Inne szlachetne i eleganckie rodzaje papieru, np. kartonik o strukturze lnu lub Vergé Beige firmy Gmund, wybierzesz przy zamówieniu ekskluzywnych kartek pocztowych.

Łatwe projektowanie zaproszeń online

Projektowanie zaproszeń jeszcze nigdy nie było tak łatwe: korzystając z naszego kreatora online zaprojektujesz bezpośrednio w przeglądarce swoje zaproszenia, kartki okolicznościowe i kartki z podziękowaniem. Dzięki naszym szablonom możesz szybko i łatwo przygotować projekt, ponadto masz do wyboru bardzo wiele możliwości indywidualnego dopasowania swojego projektu oraz umieszczenia na przedniej stronie indywidualnego motywu. Korzystając z kreatora online możesz przygotować zarówno proste pocztówki jak i eleganckie kartki składane. Swoje indywidualne życzenia odnośnie projektowania i druku zaproszeń możesz zrealizować w popularnych formatach 21 x 10,5 cm oraz A6. Dopasuj tylko na naszym szablonie zgodnie z Twoim wyobrażeniem kolorystykę, czcionki oraz styl zaproszenia. Oczywiście możesz wydrukować na zaproszeniu także logo, a w środku oraz na przedniej lub tylnej stronie umieścić swoje indywidualne zdjęcie. Gdy zakończysz etap projektowania, korzystając z naszych szablonów, otrzymasz gotowy plik PDF (plik do druku). To, czego jeszcze brakuje, to pasujące koperty. Je także możesz zamówić w wielu różnych formatach w najlepszej jakości w naszym sklepie internetowym.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie