Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Bluzy

Kategorie

Bluzy z nadrukiem: alternatywa dla klasycznych T-shirtów reklamowych

A może chciałbyś zadrukować inną odzież niż T-shirty? Mamy dla Ciebie idealną alternatywę? Zamów oryginalne i indywidualne oraz pasujące do każdej okazji bluzy. Gdyż T-shirty jako prezent reklamowy rozdawane są już nawet w nadmiarze. Bluzy z nadrukiem nie należą wprawdzie do najtańszych ubrań, które można zadrukować, wywołują jednak dużo większe wrażenie i przekonują swoją jakością. Bluzy z przyjemnego materiału w odróżnieniu od bluz z kapturem nie mają kieszeni kangurzej oraz oczywiście kaptura, są jednak równie popularne. Czy z logo, chwytliwym hasłem lub własnym tekstem zaprojektuj indywidualnie swój motyw zgodnie z potrzebami i zamów w naszym sklepie internetowym bluzy z nadrukiem.

Zadrukuj bluzy i wspieraj ducha zespołowego

To udowodnione, że wspólna, jednolita odzież wzmacnia przynależność do zespołu oraz poczucie wspólnoty pracowników w firmie. Ale także w stowarzyszeniach, na wieczorach panieńskich, a także przy wszystkich innych okazjach, gdzie ważne jest, aby szybko rozpoznać osoby odpowiedzialne oraz ich pomocników, doskonale sprawdza się jednolicie zadrukowana odzież. Zamów bluzy z nadrukiem i wspieraj tym samym (przede wszystkim w zimowych miesiącach) ducha zespołowego i przynależność swoich pracowników do firmy lub zespołu, nie zapominając o wolontariuszach. W naszym asortymencie znajdziesz bluzy dla kobiet i mężczyzn w różnych rozmiarach. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie bluzy z nadrukiem, możesz wybierać spośród różnych krojów oraz kolorów podstawowych. Nowa odzież robocza ma być utrzymana w czerni? A może wykorzystasz bluzy jako wartościowe prezenty i wybierzesz bardziej zdecydowane kolory? Teraz masz wybór! Wybór należy do Ciebie!

Bluzy i inne artykuły biurowe w świecących kolorach

Jeśli chcesz zamówić bluzy z nadrukiem, to finałowy wynik zadecyduje, czy będziesz z nich zadowolony. Dlatego w przypadku tego typu odzieży stosujemy sitodruk o najwyższej jakości. Ta technika druku gwarantuje doskonałe i odporne na blaknięcie kolory w najwyższej jakości. Indywidualnie zaprojektowane bluzy możesz bez problemów prać w temperaturze do 40 °C. Czy to motyw na specjalną okazję, czy też pasujący do przedsiębiorstwa tekst informacyjny lub Twoje logo przy projektowaniu swojego nadruku masz do dyspozycji wybór jednego lub dwóch kolorów. Możliwe jest przy tym wykorzystanie kolorów specjalnych Pantone poza kolorami metalizowanymi i neonowymi. Dzięki temu możesz dopasować swój motyw do designu korporacyjnego i zadrukować bluzy, które będą idealnie pasowały do wizerunku Twojej firmy. Obok różnej odzieży, takiej jak bluzy, masz u nas możliwość zadrukowania różnych akcesoriów i innych artykułów reklamowych, np. parasoli lub toreb płóciennych. Warto też pomyśleć o ochronie twarzy przed słońcem i zamówić do bluzy pasującą czapkę z daszkiem z odpowiednim haftem. Zapoznaj się z naszym asortymentem, zaprojektuj swój indywidualny motyw zgodnie ze swoim życzeniem i zleć nam wykonanie nadruku na wysokogatunkowej odzieży.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie