Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Tank tops

Zadrukuj tank tops i postaw na modne akcenty

Tank tops to nadal lubiany i praktyczny typ odzieży. Są uniwersalne i noszone przy różnych okazjach zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Koszulki bez rękawów można założyć pod bluzę, bluzę z kapturem lub T-shirt, są też doskonałym elementem wiosennej lub jesiennej kreacji na tak zwaną cebulkę. Jeszcze lepiej tank tops sprawdzają się w lecie: przy wysokich temperaturach oraz podczas aktywności pod gołym niebem są wręcz idealne ze względu na brak rękawów. Zamów tank tops z nadrukiem i postaw na modne akcenty z Twoim logo, przesłaniem reklamowym lub śmiesznym hasłem.

Pasują do Twojego miksu reklamowego: tank tops z nadrukiem

Tekstylia z nadrukiem mają bardzo wiele zalet. Można jest stosować jako element rozpoznawczy dla pracowników podczas imprez lub element wzmacniający ducha zespołowego podczas zawodów sportowych. Zamów tank tops z nadrukiem, gdy chcesz, aby Twój zespół pracowników odróżniał się od innych podczas startu w regionalnym biegu. Koszulki bez rękawów idealnie nadają się do biegu, a Twoja firma wzmocni rozpoznawalność podczas wydarzeń sportowych. Gdyż tank tops z nadrukiem to idealny nośnik dla Twojej reklamy. Jeśli zamówisz tank tops z nadrukiem, możesz je także wykorzystać jako artykuł reklamowy podczas targów i innych imprez lub jako prezenty reklamowe dla swoich partnerów. Przy okazji: w naszym sklepie internetowym możesz zamawiać pojedyncze próbki w różnych rozmiarach, aby móc lepiej ocenić potrzebne rozmiary dla swojego zespołu pracowników.

Tank tops z nadrukiem - u nas to bardzo łatwe

Indywidualne tank tops zadrukujemy zgodnie z Twoim życzeniem. Wybierz po prostu odpowiedni produkt z naszego asortymentu. Obok różnych modeli i krojów masz jeszcze możliwość wyboru koloru swoich tank tops. Zaprojektuj swój indywidualny motyw w formie tekstu lub logo i wgraj go podczas procesu zamówienia. Wybierz następnie odpowiednie rozmiary oraz ilość tank tops. Gdy tylko zakończysz proces zamówienia, wyprodukujemy Twoje tank tops z niepowtarzalnym nadrukiem w Twoim designie korporacyjnym, stosując technologię nadruku o wysokiej jakości. Od teraz będziesz mógł korzystać z jednolitych tank tops dla swojej drużyny podczas zawodów sportowych, spotkań lub imprez firmowych.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie