Zdjęcie z
PLEXIGLAS® XT

Bardzo dobry

5.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa
Informacje o czasie produkcji i dostaw:
W dniu 11.06.2020 nasza drukarnia jest nieczynna. Czas dostawy może się przez to wydłużyć o dodatkowe 2 - 3 dni robocze. Nasze Biuro Obsługi Klienta w tym dniu również nie jest osiągalne.
Od dnia 12.06.2020 jesteśmy ponownie do Państwa dyspozycji. Prosimy o wyrozumiałość.

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

Szkło PLEXIGLAS® XT w skrócie

  • Bezbarwny akryl markowy
  • Dostępne grubości: 4 mm
  • Bardzo szczegółowe wydruki o eleganckim wyglądzie
  • Lekki materiał
  • Duża odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz pękanie
  • Do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
PLEXIGLAS® XT

Właściwości szkła PLEXIGLAS® XT

Nasze PLEXIGLAS® XT to bezbarwne, przezroczyste szkło akrylowe. Motyw drukowany jest za pomocą farb UV na tylnej stronie szyby, przez co powstaje specjalny efekt głębi. PLEXIGLAS® XT ma dużą trwałość i jest bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Może być stosowane zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, na przykład jako elegancki szyld reklamowy i firmowy lub na wydruki foto o wysokiej jakości. W odróżnieniu od zwykłego szkła PLEXIGLAS® XT ma niską wagę i dzięki temu można je montować łatwo na ścianie także w większym formacie.


PLEXIGLAS® XT

Właściwości szkła PLEXIGLAS® XT

PLEXIGLAS® XT ma odbijającą, bardzo gładką powierzchnię. Krawędzie materiału są jasno zdefiniowane, gładkie i w odróżnieniu od powierzchni szkła matowe. Dzięki nienagannym krawędziom PLEXIGLAS® XT nadaje się szczególnie na indywidualne formaty wycinane po konturze. Szkło jest podatne na odciski palców, może jednak łatwo zostać wyczyszczone za pomocą szmatki, wody i odrobiny płynu do mycia naczyń. Druk na tylnej stronie szkła jest całkowicie pokrywany białą farbą. Strona przednia w dotyku jest chropowata i ma matowy wygląd.

Opinia eksperta

„Druk na PLEXIGLAS® XT preferują szczególnie fotografowie przygotowujący swoje wystawy, gdyż wydrukowane motywy robią doskonałe wrażenie, a całość ma szczególny wygląd. Dzięki białemu tłu na tylnej stronie zadrukowany motyw nie przebija na drugą stronę”.

H. Wiederer – manager produktu w Onlineprinters

Pomoc przy wyborze szkła PLEXIGLAS® XT

Jak najlepiej zamontować szyld reklamowy z PLEXIGLAS® XT?

1. Montaż szyldu PLEXIGLAS® XT przy użyciu czterech otworów w rogach

Na stronie produktu z szyldami reklamowymi z PLEXIGLAS® XT możesz wybrać w opcjach dodatkowych „4 otwory w rogach”. W czterech rogach szyldu reklamowego wykonamy wtedy otwory o średnicy do wyboru 4 mm lub 6 mm. Dzięki temu łatwo zamontujesz swój szyld reklamowy na ścianie za pomocą śrub.

Dystans

2. Montaż szyldu PLEXIGLAS® XT za pomocą metalowych dystansów

Opcjonalnie podczas zamawiania szyldu reklamowego z PLEXIGLAS® XT możesz wybrać w opcjach dodatkowych także metalowe dystanse. W szyldzie reklamowym zostaną wykonane otwory o średnicy 11 mm i następnie korzystając z dostarczonych metalowych dystansów będziesz mógł zamontować go na ścianie. 
Średnica dystansów wynosi ok. 15 mm. Odstęp od środka otworu do brzegu płyty wynosi ok. 20 mm.

W celu montażu umocuj najpierw tuleję dystansową za pomocą dostarczonej śruby i kołka rozporowego do ściany. Następnie wsuń główkę śruby do otworu w szyldzie reklamowym z PLEXIGLAS® XT i przykręć ją z tuleją dystansową do ściany.

Oferujemy PLEXIGLAS® XT dla następujących produktów

Sample Box
Weź nasz papier i materiały do ręki i przekonaj się naocznie o ich cechach.
Przejdź doSample Box
Wzornik papieru
Zobacz, jakie wrażenie robią nasze różne gatunki papieru i wybierz odpowiedni dla swojego produktu poligraficznego.
Katalog wzorów papieru