Zdjęcie z
Zamówienie: Druk neutralny dla klimatu

Niedostateczny

0.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

ZAMÓWIENIE: DRUK NEUTRALNY DLA KLIMATU

Wprawdzie na etapie produkcji nie jest możliwa całkowita redukcja emisji CO2, można ją jednak zrównoważyć w inny sposób. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności ekologicznej. Z tego powodu rozwinęliśmy współpracę na rzecz ochrony środowiska z ClimatePartner, specjalistą w zakresie ochrony klimatu, i stworzyliśmy możliwość druku neutralnego dla środowiska.

Jak mogę drukować neutralnie dla środowiska?

To całkiem łatwe: Podczas składania zamówienia wybierz w punkcie "Płatność/wysyłka" opcję "Produkcja neutralna dla klimatu". Ochrona klimatu za pomocą jednego kliknięcia myszką! Jeszcze nigdy nie było to tak proste! Wyemitowana podczas realizacji Twojego zamówienia ilość CO2 zostanie obliczona i zrównoważona w dzięki wybranemu przez Ciebie projektowi ekologicznemu. Koszty dodatkowe wynoszą średnio tylko ok. 0,7 procenta wartości zlecenia i są przejrzyście wykazane w rozliczeniu.

Jakie mam ze tego korzyści?

Dzięki drukowi neutralnemu dla klimatu aktywnie przejmujesz odpowiedzialność za naturę i przyczyniasz się do ochrony środowiska. Twoje zaangażowanie możesz także zaprezentować klientom, współpracownikom i partnerom: Bezpośrednio po złożeniu zamówienia możesz pobrać indywidualny certyfikat z Twoim nazwiskiem, informacją o zleceniu oraz ilością zrównoważonej ilości CO2. Certyfikat ten jednoznacznie potwierdza Twój wkład w ochronę środowiska. Ponadto dzięki naszemu generatorowi udostępnimy Ci Twój indywidualny znak ekologiczny z jednoznacznym numerem identyfikacyjnym w formacie PDF lub EPS, który przed wgraniem plików możesz umieścić w swoim projekcie - na życzenie nawet z kodem QR.

Jak działa druk neutralny dla klimatu?

Dla każdego zlecenia druku z wybraną opcją "Druk neutralny dla klimatu" zostanie indywidualnie skompensowana wytworzona ilość CO2. Odbywa się to w taki sposób, że wyemitowana podczas realizacji Twojego zlecenia ilość gazów cieplarnianych zostanie zrównoważona w projekcie proekologicznym. Wniesiona przez Ciebie opłata zostanie przeznaczona na wybrany przez Ciebie projekt ekologiczny i w ten sposób przyczyni się do stworzenia równowagi klimatycznej. 

Aktualnie możesz wybrać jeden z trzech projektów na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Wspierając ochronę lasów w Brazylii, elektrownię wodną w Indonezji lub projekt energii wietrznej w Turcji: przejmujesz odpowiedzialność za środowisko naturalne i polepszasz ekologiczny "odcisk stopy" CO2.

Co udało nam się osiągnąć?

Odkąd udostępniliśmy w naszej drukarni internetowej możliwość druku neutralnego dla klimatu, każdego miesiąca pięć do sześciu procent naszych klientów z całej Europy decyduje się na opcję druku przyjaznego dla środowiska. Tylko w roku 2013 zrealizowaliśmy dzisiątki tysięcy zleceń druku neutralnego dla klimatu. To odpowiada emisji CO2 około 1 000 małych, nowych samochodów, z których każdy pokonał odległość 8 400 km.