Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Wizytówki

DRUKUJ WIZYTÓWKI O WIĘKSZEJ TRWAŁOŚCI

Dłuższą konwersację lub krótki smalltalk można doskonale połączyć z wymianą wizytówek. Pozytywne wrażenie z osobistej rozmowy możesz dodatkowo potwierdzić, wręczając eleganckie wizytówki, a nawet zadbać o to, aby dobre wrażenie pozostało do ponownego nawiązania kontaktu. Przygotowując wybór papierów do druku wizytówek, zadbaliśmy o to, aby obok eleganckich rodzajów papieru dostępny był także bardzo stabilny papier. W ten sposób możesz dać wyraz swojej osobowości i wręczać wizytówki, które są długowieczne.

WIELE ZALEŻY OD PAPIERU: JESZCZE BARDZIEJ ELEGANCKIE WIZYTÓWKI

W przypadku naszych klasycznych wizytówek wybór papieru rozciąga się od wyrazistego papieru kredowego poprzez błyszczący Chromolux aż do przyjaznego dla środowiska kartoniku z recyklingu. Dzięki temu masz wiele możliwości, by zamówić druk wizytówek, które robią wrażenie. Najbardziej popularny rodzaj papieru w naszej kategorii klasyków to papier kredowy o gramaturze 300 g/m. Odznacza się wysoką stabilnością oraz intensywnym oddaniem kolorów i doskonale nadaje się dla tych, którzy wręczają duże ilości wizytówek, np. podczas imprez, targów lub innych wydarzeń. Podczas szczególnych okazji możesz się wyróżnić z tłumu dzięki naszym ekskluzywnym wizytówkom. Jednostronnie zadrukowane karty wizytowe produkowane są na grubszym papierze, a przez to bardziej stabilne. Faworytem pośród nich jest kartonik wizytówkowy 290 g/m, na którym dzięki śnieżnobiałej powierzchni można intensywnie oddać kolory.

DETAILS MATTER: ROUND CIRCULAR EDGES, LAKIER UV & PRINTING

Gdy zlecasz druk wizytówek, możesz zarezerwować upgrade w tym samym czasie, gdy składasz zamówienie. W przypadku wizytówek klasycznych oraz wizytówek z niepowlekanym rodzajem papieru, możesz wybrać zaokrąglenie rogów. Wówczas rogi wizytówek po wydrukowaniu zostaną zaokrąglone, dzięki czemu będą wygodne w trzymaniu. Kolejną opcją wzbogacającą sztandarową wizytówkę Twojej firmy jest uszlachetnianie. Klasycznym wizytówkom możesz nadać szczególny charakter, stosując błyszczący lakier UV lub matową, miękką w dotyku powłokę celofanową. Częściowe wykończenie, takie jak tłoczenie gorącą folią, może być wykorzystane do podkreślenia poszczególnych elementów, takich jak czcionki lub logo projektu. Stemplowanie gorącą folią daje efekt mieniącego się lustra. O tym, na co zwracać uwagę przy tworzeniu częściowego wykończenia w danych do druku, można dowiedzieć się w naszym Centrum Pomocy.

Wskazówka: Dane do druku można również tworzyć za pomocą naszych szablonów, które można pobrać na odpowiedniej stronie produktu. Jeśli sam nie masz danych do druku, możesz zaprojektować wizytówki online. Dzięki naszemu narzędziu do projektowania online, możesz stworzyć swoje wizytówki w formacie 8,5 x 5,5 cm bezpośrednio w przeglądarce. Następnie możesz wybrać spośród różnych papierów i innych opcji, takich jak wykończenie lub zaokrąglenie rogów.

Najczęstsze formaty wizytówek w skrócie

Wymagana ilość pikseli przy 300 dpi
Rozmiar w cm
8,5 x 5,51. 004 x 650
9,0 x 5,01,063 x 591
5,5 x 5,5650 x 650
.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie