10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Etykiety samoprzylepne

ZADRUKUJ ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE O WIELU MOŻLIWOŚCIACH ZASTOSOWANIA

Gdy zamówisz etykiety samoprzylepne, możesz je stosować przy wielu okazjach: za pomocą etykiet możesz oznaczyć produkty lub paczki do wysyłki i w ten sposób umieścić na nich swoje logo lub indywidualną reklamę. W ten sposób zwiększysz rozpoznawalność oraz branding swoich produktów, oznaczając opakowania prezentów lub przesyłek pocztowych i kurierskich. W tym celu możesz promować swoje logo, drukując małe, okrągłe etykiety samoprzylepne. Duże etykiety samoprzylepne nadają się idealnie do opisywania produktów na butelkach z winem, słoikach z dżemem oraz innych opakowaniach, na których powinna się znaleźć informacja o nazwie, składnikach itp. Na powierzchnie zakrzywione polecamy szczególnie klasyczny papier powlekany. Porada: podczas projektowania swojej etykiety samoprzylepnej zwróć uwagę, aby opis produktu był czytelny.

Gdy chcesz umieścić slogan reklamowy w oknie wystawowym, możesz zadrukować samoprzylepne folie w dużym formacie do stosowania na zewnątrz. Do użycia pod gołym niebem idealnie nadają się także naklejki na podłogę z folii samoprzylepnej.

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE W RÓŻNYCH KSZTAŁTACH I ROZMIARACH

Zanim zamówisz etykiety samoprzylepne, wybierz najpierw ich formę i rozmiar. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wybór etykiet w różnych formatach DIN, ale możesz też zamówić etykiety w specjalnych rozmiarach. Ponadto masz możliwość zamówienia nie tylko kwadratowych lub prostokątnych etykiet samoprzylepnych, ale także okrągłych. Gdy nie udało Ci się znaleźć pasującego rozmiaru, masz możliwość indywidualnego określenia wysokości i szerokości etykiety samoprzylepnej. Wybierać możesz w zakresie od 5 x 5 cm do maksymalnie 21 x 21 cm. Dla niektórych formatów możesz wybrać opcję dodatkową w postaci zaokrąglonych rogów. Jeśli chcesz wydrukować etykiety samoprzylepne, możesz dowolnie zaprojektować swój motyw i zastosować wiele kolorów, gdyż etykiety drukujemy w pełnym kolorze (cztery kolory CMYK) np. w technologii druku cyfrowego o najwyższej jakości.

DRUKUJ ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE - TO TAKIE ŁATWE

Zamawiając etykiety samoprzylepne masz w każdym momencie do dyspozycji nakleję ze swoim motywem. Rolka na etykiety samoprzylepne ma szerokość 330 mm i średnicę wewnętrzną 76 mm. Jej długość zależy od zamówionego nakładu oraz formatu etykiet. Poszczególne etykiety samoprzylepne są umieszczone obok siebie na nośniku. Materiał pomiędzy poszczególnymi naklejkami jest usuwany, dzięki czemu łatwo je można odkleić. Etykiety samoprzylepne łatwo się odklejają od nośnika i od razu można je aplikować na powierzchni. Druk etykiet samoprzylepnych możliwy jest u nas w nakładzie już od 100 sztuk, możliwe jest oczywiście także wielotysięczne zamówienie. Ponadto materiał pokrywany jest lakierem, który chroni etykiety samoprzylepne przed zarysowaniem i zwiększa trwałość druku. Nasze etykiety przeznaczone są do użytku we wnętrzach.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie