Zdjęcie z
Obróbka końcowa

Niedostateczny

0.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

CERTYFIKOWANA OBRÓBKA KOŃCOWA

Wysokie wymagania jakościowe w przypadku produktów poligraficznych dotyczą nie tylko druku – ważnym czynnikiem, aby uzyskać optymalny wynik końcowy, jest obróbka końcowa, czyli docinanie, falcowanie oraz zszywanie i klejenie. Onlineprinters jako jedna z pierwszych drukarni internetowych w Europie uzyskała certyfikat ProcessStandard Offset (PSO) nie tylko dla procesu druku, ale także obróbki końcowej. 


Proces certyfikacji jest zgodny z międzynarodową normą ISO 16762:2016. Audytor z Ugry, Szwajcarskiego Centrum Kompetencyjnego dla Mediów i Technologii Drukarskiej, skontrolował naszą produkcję pod względem specyficznych wymogów dotyczących obróbki końcowej produktów poligraficznych. Onlineprinters wypełniło te kryteria w 100 procentach. 


W tej pionierskiej roli Onlineprinters wniosło ważny wkład do standaryzacji i zapewnienia jakości w zakresie fazy produkcyjnej Postpress. Teraz także inne drukarnie będą teraz certyfikowane zgodnie z tymi wymogami PSO. 
 

Jakie znaczenie ma certyfikacja?

 

Pracownik Onlineprinters kontroluje jakość falcowania.

Procesy wykończeniowe, nazywane także fazą postpress, obejmują etapy produkcyjne po zakończeniu druku. Podczas gdy jednostronna ulotka musi zostać tylko docięta, w przypadku kompleksowych produktów takich jak broszury dochodzi jeszcze falcowanie i szycie lub klejenie. Także perforowanie, laminowanie i sztancowanie należą do obróbki wykończeniowej.

 

Do certyfikatu PSO sprawdzane są różne czynniki, np. prawidłowe oznaczenie spadu, falcowanie i skład arkuszy drukarskich. Także sucha i odporna na ścieranie farba, system kontroli jakości oraz czyste miejsca pracy należą do kontrolowanych kryteriów. 


W przypadku dużej ilości zleceń, które docierają codziennie do Onlineprinters, już bardzo wcześnie postawiliśmy na ustandaryzowane i wydaje procesy produkcji artykułów poligraficznych, aby szybko i w wysokiej jakości realizować życzenia klientów. Dzięki temu w przypadku naszych produktów poligraficznych gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość. Klienci szybko i niezawodnie otrzymują znakomity produkt, który w przypadku dodruku jest porównywalny w formie i kolorze z pierwszym zleceniem.