Nowości dotyczące naszego narzędzia „Kreator online”

Odkryj już teraz nowe produkty i funkcje naszego bezpłatnego narzędzia „Kreator online”: od nowych produktów i formatów po bardziej elastyczne projektowanie.

Zalety naszego narzędzia „Kreator online" są oczywiste: Możesz szybko i łatwo tworzyć indywidualne projekty artykułów biurowych i reklamowych, produktów do kampanii sprzedażowych lub eventów – bez dodatkowego oprogramowania lub wiedzy z zakresu projektowania grafiki. Niezbędne dane do druku są automatycznie generowane i przetwarzane przez nasz system. Po najnowszej aktualizacji jest teraz jeszcze więcej do odkrycia.

Większy wybór produktów i formatów

Od teraz w narzędziu „Kreator online” dostępnych jest jeszcze więcej rozmiarów produktów. Ulotki i plakaty można tworzyć online w wielu rozmiarach arkusza papieru – od ulotek w formacie A8 lub A5 square, aż po duże plakaty w formacie B0. Dodaliśmy również do naszego asortymentu nowe pieczątki marki Colop. Podobnie jak w przypadku naszych pieczątek Trodat również tutaj możesz samodzielnie zaprojektować online kompletny system i zapasową płytkę tekstową.

Rozszerzony zakres projektowania dzięki modułowej strukturze

Dzięki nowej modułowej strukturze masz teraz jeszcze większą swobodę projektowania:

  • Od teraz możesz dodawać do wybranego szablonu dodatkowe elementy układu, wstawiać kolejne obrazy, teksty lub swoje logo.
  • Dodatkowo możesz indywidualnie dopasować i przesunąć kolejność poszczególnych elementów według własnego uznania. 

„Kreator online” – to takie proste 

To, czy dany produkt lub format można zaprojektować online, rozpoznasz po przycisku „Kreator online” na stronie produktu. Przycisk znajdziesz w punkcie „Dane do druku” jako alternatywę dla „Wgraj dane do druku”. Jeśli przycisk ten nie jest wyświetlany, oznacza to, że wybrałeś produkt, dla którego opcja „Kreatora online” nie jest jeszcze dostępna.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Państwa dane do założenia konta klienta oraz realizacji Państwa zamówienia. Dalsze informacje znajdą Państwo w naszym Oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Czy masz już konto klienta? Logowanie