Popularne produkty z Shutterstock

Wszystkie korzyści na jeden rzut oka

Zdjęcie Duża różnorodność motywów

Duża różnorodność motywów

Daj się zainspirować i skorzystaj z 20 milionów zdjęć do Twoich indywidualnych projektów.
Zdjęcie Bez dodatkowych kosztów

Bez dodatkowych kosztów

Zaprojektuj produkty poligraficzne z profesjonalnymi zdjęciami w rozdzielczości do druku – opłata licencyjna jest uiszczana przez ONLINEPRINTERS.
Zdjęcie Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Korzystaj z wstępnie wybranych kolekcji obrazów i wybieraj spośród 70 różnych obszarów tematycznych.
Zdjęcie Dopasowane szablony

Dopasowane szablony

Wybierz z naszej szerokiej gamy szablonów projektowych to, co pasuje do Twojej firmy i Twoich działań.
Zdjęcie Własne treści

Własne treści

Wykorzystaj do swoich projektów profesjonalne zdjęcia z serwisu Shutterstock w połączeniu z własnymi logotypami i obrazami.
Zdjęcie Najwyższej jakości produkcja

Najwyższej jakości produkcja

Wydrukujemy produkty w wybranym przez Ciebie designie w typowej dla ONLINEPRINTERS najwyższej jakości druku.

Jak działają „Kreator online” i Shutterstock?

Wybór produktu

Zdjęcie an wonderful image

Najpierw należy wybrać szukany produkt w ONLINEPRINTERS i zdecydować się na odpowiedni format.

Obok klasycznych produktów poligraficznych, takich jak pocztówki, ulotki, plakaty i papier listowy w naszej różnorodnej ofercie znajdziesz również systemy targowe, opakowania, odzież i artykuły reklamowe. Dla wielu z tych produktów dostępny jest nasz „Kreator online”.

Konfiguracja produktu

Zdjęcie an wonderful image

Produkt do druku można skonfigurować indywidualnie na stronie danego produktu. Możesz na przykład wybrać papier i nakład oraz dodatkowe uszlachetnienie, wybierając odpowiednie ustawienia w zakładce „Opcje dodatkowe”.

Wybierz „Kreator online”

Zdjęcie an wonderful image

W zakładce „Dane do druku” decydujesz, czy chcesz wgrać własne pliki z danymi do druku, czy też zaprojektować wybrany produkt online. Po prostu kliknij w przycisk „Kreator online” i rozpocznij projektowanie! W narzędziu tym możesz wybierać spośród różnych szablonów projektowych oraz wstawiać własne treści.

Najczęściej zadawane pytania

ONLINEPRINTERS współpracuje z Shutterstock: profesjonalne zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania

Z naszym „Kreatorem online” możesz szybko i łatwo tworzyć indywidualne projekty bezpośrednio w przeglądarce. Nie potrzebujesz ani dodatkowego oprogramowania, ani wiedzy graficznej, aby tworzyć gotowe do druku ulotki, plakaty i inne materiały poligraficzne. Niezbędne dane do druku są automatycznie generowane i przetwarzane przez nasz system.

Teraz nowość: od teraz masz jeszcze większą swobodę twórczą w naszym „Kreatorze online”. Dzięki współpracy z bazą zdjęć i platformą kreatywną Shutterstock jako nasz klient masz teraz do dyspozycji b>miliony profesjonalnych zdjęć do bezpłatnego wykorzystania. Aby zaoszczędzić Twój czas i ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego motywu dla Twojego produktu do druku, wstępnie wyselekcjonowaliśmy zdjęcia według tematów i branż. Jeśli nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego motywu dla siebie, skorzystaj z funkcji wyszukiwania – w ten sposób uzyskasz dostęp do ponad 80 milionów różnych zdjęć, które możesz po prostu wstawić do naszych praktycznych szablonów projektowych.