Rozwiązanie idealnie dopasowane do konkretnych wymagań.

Wraz z naszym partnerem O/D Media – specjalistami od marketingu z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji mediów – oferujemy kompleksowy portal usług marketingowych. Obejmuje złożone procesy i struktury – niezależnie od tego, czy korzystasz już z połączenia SAP, czy szukasz rozwiązania technicznego. Dzięki temu możesz nie tylko łatwo zamawiać materiały drukowane, odzież roboczą lub inne produkty od różnych producentów, ale także korzystasz z innych dodatkowych usług, takich jak pełna logistyka i obsługa targów.

Korzyści dla Twojej organizacji z op.enterprise

Zdjęcie
Portal marketingowy dla złożonych procesów
Przygotujemy dla Ciebie własny portal w designie firmowym, umożliwiając oferowanie czegoś więcej niż tylko produktów drukowanych. Od prostych produktów poligraficznych po kompletne stoiska targowe, w ten sposób wielu dostawców i produkty są połączone w jeden system.
Obsługa logistyczna
Niezależnie od tego, czy chodzi o druk na żądanie, przechowywanie czy wysyłkę na cały świat – zajmujemy się całą logistyką.
Przejrzysta obsługa
Role użytkowników, administratorów i dostępy można przypisywać i dostosowywać indywidualnie. W ten sposób zawsze masz przegląd sytuacji.
Elastyczna polityka cenowa
W zależności od potrzeb można elastycznie zarządzać dopłatami do cen lub kampaniami reklamowymi.
Pakowanie i obsługa targów handlowych
Zapewniamy indywidualne wsparcie, zajmujemy się pakowaniem Twoich dokumentów, użyczamy stoiska wystawienniczego i zajmujemy się całą obsługą targów.

Korzyści dla użytkownika

Zdjęcie
Zwiększona produktywność
Zautomatyzowane procesy uwalniają zasoby pracowników, zwiększając ich produktywność.
Centralna platforma zakupowa
Twoi pracownicy potrzebują tylko jednego systemu do zamawiania np. materiałów drukowanych, szablonów cyfrowych lub odzieży roboczej – niezależnie od dostawcy.

Warunki ramowe

Zdjęcie

Średnia lub wysoka liczba wydruków

Zdjęcie

Jednorazowa opłata za konfigurację od 5000 PLN + miesięczna opłata za użytkowanie

Nasze usługi dla Ciebie w skrócie

Nasi eksperci od druku chętnie Ci doradzą

Który produkt najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej firmy? Jak funkcjonuje połączenie techniczne? Jak to działa z szablonami lub logistyką magazynową? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i wspólnie z Tobą znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Twoich indywidualnych wymagań. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.
Poniedziałek - piątek
godz. 08:00 - 17:00
Infolinia
22 116 86 09
Zdjęcie
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie