Bezpłatna wysyłka standardowa
Wysokie koszty wysyłki? Nie u nas! Dostawa naszych produktów poligraficznych w opcji wysyłki standardowej jest bezpłatna. Ponieważ ważna jest dla nas transparentność, w www.onlineprinters.pl nie doliczamy żadnych ukrytych kosztów. W kilka sekund możesz skonfigurować interesujący Cię produkt i poznać wiążącą cenę, zaś koszty za opcje dodatkowe pokazywane są natychmiast w przejrzysty sposób.
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa
Potrzebujesz produktów poligraficznych natychmiast? Dajemy Ci możliwość maksymalnego przyspieszenia czasu produkcji: w opcji druku błyskawicznego wyprodukujemy Twoje zlecenie jeszcze w tym samym dniu roboczym. Wybierz dodatkowo "wysyłkę ekspresową", a otrzymasz towar już w następnym dniu roboczym.
Szybkie i proste ponowne zamawianie
Potrzebujesz ponownie produktów poligraficznych, które zamawiałeś już wcześniej? Nie ma problemu! Dzięki naszej funkcji "Zamów ponownie" jest to dziecinnie łatwe: Dajemy Ci możliwość łatwego ponownego zamówienia wcześniej wykonanego zlecenia druku za pomocą kilku kliknięć myszką − nakład możesz dopasować do nowego zapotrzebowania, wszelkie pozostałe ustawienia oraz dane do druku przejmiemy jeden do jednego z oryginalnego zlecenia.
Ekologiczne procesy produkcyjne
Ochrona środowiska oraz zrównoważone działanie są dla nas oczywiste. Z tego powodu tak zaprojektowaliśmy nasze procesy produkcyjne, aby były maksymalnie przyjazne dla środowiska. Dzięki drukowi na formach zbiorczych, a więc produkcji zleceń od różnych klientów na jednym arkuszu, oszczędzamy nie tylko koszty, ale i papier. Nasz sklep jest prowadzony w sposób całkowicie neutralny dla klimatu, stosowany przez nas papier pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej, a wszystkie paczki wysyłane są neutralnie pod względem emisji CO2. Na życzenie możemy zrealizować zlecenia drukarskie w sposób całkowicie neutralny dla klimatu.
Wgrywanie danych do godz. 22
Doskonale wiemy, jak długo trwa przygotowanie perfekcyjnego projektu. Dopasowaliśmy do tego nasze procedury. Kompletne zlecenia, do których dane do druku zostały wgrane do godz. 22, są przekazywane do produkcji jeszcze w tym samym dniu. Do późnego wieczora możesz pracować nad swoim projektem bez wydłużania czasu oczekiwania na gotowy produkt.
30 lat doświadczenia w druku
Jesteśmy przedsiębiorstwem internetowym, jednakże drukowanie rozpoczęliśmy długo przed tym, zanim zrodziło się pojęcie "druk online". Od 1984 r. produkujemy we własnej drukarni, od startu Onlineprinters w 2004 r. rozwinęliśmy się do jednej z wiodących drukarni internetowych w Europie, w której zatrudnionych jest ponad 1.400 pracowników. Pozostajemy wierni produkcji w naszym niemieckim zakładzie w Neustadt an der Aisch realizowanej przez doskonale wykształconych fachowców.
Certyfikowana produkcja
Naszym produktom drukarskim stawiamy wysokie wymagania i produkujemy je, przestrzegając najwyższych standardów. Z tego powodu trzy obszary: druku cyfrowego, offsetowego oraz obróbki wykończeniowej są certyfikowane zgodnie z normą ISO. Nasz potrójny certyfikat jakościowy gwarantuje stałą, wysoką jakość druku dla całego nakładu oraz wierne oddanie kolorów - także przy dodruku.
Partner godny zaufania
Twoje dane osobowe przechowujemy dobrze zabezpieczone. W programie Trusted Shops zobowiązaliśmy się do wypełnienia najwyższych wymagań dotyczących bezpieczeństwa danych i wysyłki.
Kompetentny serwis
Aby maksymalnie ułatwić Ci proces składania zamówienia produktów poligraficznych, w naszym sklepie online znajdziesz wszystkie ważne informacje o produkcji, wymaganiach odnośnie danych do druku oraz dostawy. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania, nasi pracownicy biura obsługi klientów chętnie udzielą Ci informacji telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na temat artykułów, statusu Twojego zamówienia, a także pomogą w innych sprawach.
Poznaj nas lepiej

rzucając okiem na naszą produkcję

Uruchom wideoklip

// Tylko kilka kroków!

1.
Wybierz swój produkt.
2.
Wybierz opcje dodatkowe.
3.
Wgraj swoje dane do druku.
4.
Towar zostanie wysłany w neutralnym opakowaniu na podany przez Ciebie adres.

// Przekonaliśmy Cię?