Wizytówki

DRUKUJ WIZYTÓWKI O WIĘKSZEJ TRWAŁOŚCI

Dłuższą konwersację lub krótki smalltalk można doskonale połączyć z wymianą wizytówek. Pozytywne wrażenie z osobistej rozmowy możesz dodatkowo potwierdzić, wręczając eleganckie wizytówki, a nawet zadbać o to, aby dobre wrażenie pozostało do ponownego nawiązania kontaktu. Przygotowując wybór papierów do druku wizytówek, zadbaliśmy o to, aby obok eleganckich rodzajów papieru dostępny był także bardzo stabilny papier. W ten sposób możesz dać wyraz swojej osobowości i wręczać wizytówki, które są długowieczne.

WIELE ZALEŻY OD PAPIERU: JESZCZE BARDZIEJ ELEGANCKIE WIZYTÓWKI

W przypadku naszych klasycznych wizytówek wybór papieru rozciąga się od wyrazistego papieru kredowego poprzez błyszczący Chromolux aż do przyjaznego dla środowiska kartoniku z recyklingu. Dzięki temu masz wiele możliwości, by zamówić druk wizytówek, które robią wrażenie. Najbardziej popularny rodzaj papieru w naszej kategorii klasyków to papier kredowy o gramaturze 300 g/m. Odznacza się wysoką stabilnością oraz intensywnym oddaniem kolorów i doskonale nadaje się dla tych, którzy wręczają duże ilości wizytówek, np. podczas imprez, targów lub innych wydarzeń. Podczas szczególnych okazji możesz się wyróżnić z tłumu dzięki naszym ekskluzywnym wizytówkom. Jednostronnie zadrukowane karty wizytowe produkowane są na grubszym papierze, a przez to bardziej stabilne. Faworytem pośród nich jest kartonik wizytówkowy 290 g/m, na którym dzięki śnieżnobiałej powierzchni można intensywnie oddać kolory.

LETTERPRESS - WIZYTÓWKI Z EFEKTEM WOW

Nietuzinkowe wizytówki wydrukujemy dla Ciebie w technologii Letterpress. Specjalny rodzaj druku nadaje powierzchni wygląd przypominający płaskorzeźbę. Dodatkowo w porównaniu do naszych klasycznych wizytówek stosowane tu gramatury papieru są dużo wyższe, co nadaje wizytówkom wyjątkową stabilność. Ponadto elementy Letterpresse powodują, że Twoje wizytówki będą miały niepowtarzalną strukturę.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Państwa dane do założenia konta klienta oraz realizacji Państwa zamówienia. Dalsze informacje znajdą Państwo w naszym Oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Czy masz już konto klienta? Logowanie