10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10
10% rabatu jubileuszowego na broszury – tylko do 30 kwietnia. Kod rabatowy: HAPPYBOOKLET10

Koszulki polo damskie

Zadrukuj koszulki polo damskie w różnych kolorach

Koszulki polo są łatwo rozpoznawalne, przede wszystkim dzięki charakterystycznemu kołnierzykowi. Od dawna też noszone są nie tylko na kortach tenisowych. W XX wieku koszulki polo rozpowszechniły się najpierw jako odzież sportowa, następnie z nadrukowanym logo także w obszarze gastronomii i handlu detalicznym. Koszulki polo uosabiają idealne połączenie formalnej odzieży, takiej jak koszulka czy bluzka z mniej formalnym T-shirtem. Koszulki polo są także bardzo chętnie noszone w czasie wolnym. Skorzystaj podwójnie, zamawiając przykładowo koszulki polo damskie z pasującym nadrukiem. Z jednej strony zyskasz dzięki temu odzież roboczą, z drugiej efektywnie zwiększysz rozpoznawalność swojej marki. Ponadto koszulki polo damskie można wykorzystać jako skuteczny środek reklamowy. Możesz je na przykład podarować swoim klientkom lub sprzedawać z modnym motywem lub chwytliwym hasłem. Jeśli chcesz zamówić koszulki polo damskie z nadrukiem, w naszym asortymencie znajdziesz wysokogatunkowe koszulki w różnych kolorach. Gdyż czasem musi być nieco bardziej kolorowo także w przypadku koszulek polo.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie