Koszulki polo męskie

Zadrukuj koszulki męskie polo - na luzie i z szykiem

Spraw radość swoim pracownikom i zamów koszulki polo męskie z nadrukiem. Na luzie i z szykiem to właśnie aktualny trend, niezależnie czy w czasie wolnym czy w pracy. Tym samym nie tylko uszczęśliwisz swoich pracowników, męskie koszulki polo z nadrukiem są także doskonałym prezentem reklamowym dla klientów. W projekcie nie może oczywiście zabraknąć Twojego logo. Umieść swoje logo na przedniej stronie koszulki, a na odwrocie wesołe hasło, chwytliwe wezwanie lub slogan firmowy. U nas możesz zaprojektować motywy na różne modele koszulek dla pań i panów. Koszulki polo męskie mają na przykład prosty i luźny krój. Modele z krótkim rękawem są chętnie noszone na co dzień. Koszulki z długim rękawem nadają się na bardziej formalne okazje oraz chłodniejsze dni. Jeśli chcesz zamówić u nas męskie koszulki polo z nadrukiem, do wyboru masz różne marki, między innymi Fruit of the Loom, Sols lub B&C Collection.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie