Etykiety na butelki

DO OZNACZANIA BUTELEK I ARTYKUŁÓW SZKLANYCH: WYDRUKUJ ETYKIETY NA BUTELKI

Umieść na swoich produktach niezbędne informacje takie jak składniki i zamów etykiety na butelki w Twoim designie korporacyjnym. Jeśli zamawiasz indywidualne etykiety na butelki, zwróć uwagę, aby niezbędne informacje, takie jak: składniki, ilość lub zwartość alkoholu w napojach były czytelne. Obok czcionki i jej wielkości na czytelność ma też wpływ kontrast i tło. Chcesz podarować swoim klientom butelkę wina musującego i być pewnym, że będą pamiętali, kto im podarował ten szlachetny trunek? W takiej sytuacji zamów etykiety na butelki w swoim designie korporacyjnym, ze swoim logo i serdecznym pozdrowieniem i wykorzystaj etykiety na butelki, aby oznaczyć wino lub inny alkohol. Nasze etykiety możesz nakleić na szyjce butelki lub na oryginalnej etykiecie. Ważne jest, aby nie zaklejać przy tym ważnych informacji o składnikach. Podobnie możesz zaprojektować i wydrukować własne etykiety na butelki z piwem. Nie zaklejaj tych informacji, gdy umieszczasz swoje logo na butelce. Skorzystaj z szansy, aby subtelnie prezentować swoją markę w życiu codziennym swoich klientów i wydrukuj u nas etykiety na butelki.

WYDRUKUJ PRAKTYCZNE ETYKIETY NA BUTELKI W ROZMIARZE NA ŻYCZENIE

Jakim produktom zechcesz nadać za pomocą etykiet samoprzylepnych swój indywidualny wygląd, zależy tylko od Ciebie. Obojętnie czy słoiki z dżemem, butelki z winem czy ekskluzywne alkohole: dzięki opcji wprowadzania dowolnego formatu możesz dopasować etykiety do swoich potrzeb i zaprojektować je zgodnie z życzeniem. Jeśli chcesz wydrukować etykiety na butelki, możesz je wybrać w naszym sklepie internetowym w rozmiarze od 5 x 5 cm do maksymalnie 21 x 21 cm. Zaprojektuj swój motyw i prześlij nam z zamówieniem swoje pliki do druku. Etykiety na butelki z winem lub innymi alkoholami wydrukujemy w doskonałej technologii druku cyfrowego. Naklejki zostaną umieszczone obok siebie na nośniku i dostarczone na rolce. Można je od razu stosować i łatwo oderwać od rolki. Strona odwrotna pokryta jest warstwą kleju i niezadrukowana. W naszej drukarni możesz zamówić etykiety na butelki w nakładzie już od 100 sztuk.

WIELE MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWANIA: WYDRUKUJ ETYKIETY NA BUTELKI

Gdy drukujesz etykiety na butelki, ważny jest wybór odpowiedniego papieru. Gdyż razem z motywem ma on wpływ na wygląd etykiety i odczucia w dotyku. Etykiety na butelki dodatkowo uszlachetniają butelki i wskazują na jakość prezentu oraz informują o nadawcy. Gdy zamawiasz etykiety na butelki, masz u nas do wyboru pięć różnych rodzajów papieru, który zadrukujemy i wyślemy do Ciebie w postaci etykiet na rolce. Na etykiety winiarskie o wyjątkowo eleganckim i wyjątkowym wyglądzie polecamy nasz biały papier teksturowany: w kolorze kredy oraz o delikatnej strukturze ten rodzaj papieru dobrze odróżnia się haptycznie od gładkiej etykiety. Wolisz coś bardziej dyskretnego? To wybierz przezroczyste etykiety na butelki. Dodatkowa warstwa lakieru zwiększy trwałość Twoich etykiet oraz ich jakość. Przy okazji: szczególnie wpadający w oko jest papier neonowy. Zwracamy uwagę, że druk tego rodzaju etykiet odbywa się w jednym kolorze i zastosowane w projekcie motywy i czcionki będą czarne.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie