Etykiety winiarskie

WYDRUKUJ ETYKIETY WINIARSKIE I NADAJ INDYWIDUALNY WYGLĄD SWOIM PRODUKTOM

Niezależnie od Twojej branży i produktów, które oferujesz, wino należy do eleganckich i ulubionych prezentów wręczanych partnerom biznesowym i klientom. Aby każda butelka wina pozostawiła niepowtarzalne wrażenie, nie należy sięgać do pierwszego lepszego wina z supermarketu z ładną etykietką na butelce. Jeśli chcesz wyróżnić się spośród masy, wybierz wino jako ekskluzywny prezent na przykład na wesele, okrągłe urodziny lub na jubileusz firmowy klienta, sprawdzając w internecie lub u winiarza dostępne wina. Ważne kryteria to rodzaj szczepu, producent, miejsce rozlania oraz zwartość alkoholu w winie, no i oczywiście preferencje odbiorcy. Chcesz być pewny, że obdarowany delektując się winem będzie pamiętał o Twoim przedsiębiorstwie? W tej sytuacji wybierz opcję ze swoją indywidualną etykietą, którą możesz u nas wydrukować. Zaprojektuj etykiety na butelki w swoim designie korporacyjnym i swoim logo i zwiększ rozpoznawalność własnej marki. Na etykiecie winiarskiej warto też umieścić ładny cytat, który pasuje do Twojego przedsiębiorstwa.

INDYWIDUALNE ETYKIETY WINIARSKIE W DESIGNIE FIRMOWYM ROBIĄ WRAŻENIE

Gdy drukujesz u nas etykiety winiarskie, samodzielnie decydujesz o ich wielkości, korzystając z opcji wprowadzania dowolnego formatu. Etykiety winiarskie dostarczane są na rolce. Naklejki są od razu gotowe do użycia i bardzo łatwo można je oderwać od nośnika. Strona odwrotna etykiety jest niezadrukowana, gdyż znajduje się na niej warstwa klejąca. Etykiety winiarskie drukujemy u nas w technologii druku cyfrowego z uszlachetnieniem lakierem. Rezygnujemy przy tym z dodatkowego kleju, folii wytłaczanej na gorąco lub folii celofanowej. Za to oferujemy różne rodzaje papieru, które sprostają przeróżnym potrzebom naszych klientów. Obok ekskluzywnych rodzajów papieru jak papier teksturowany lub transparenty, oferujemy w przypadku druku na papierze offsetowym możliwość odręcznego zapisania etykiety po dostawie. Jeśli chcesz wydrukować etykiety winiarskie o funkcji sygnałowej, postaw na papier neonowy. Napisy są w tym przypadku drukowane w kolorze czarnym, aby neon dobrze wpadał w oczy.

WYDRUKUJ ETYKIETY WINIARSKIE I STOSUJ JE DO RÓŻNYCH CELÓW

Gdy zamawiasz etykiety winiarskie, możesz je naturalnie wykorzystać także do innych alkoholi. Etykiety winiarskie mają także wiele innych zastosowań. Nie zawsze musi być one zgodne z ich przeznaczeniem: z ich pomocą oznaczysz różne dipy i dżemy, które możesz wręczyć klientom przy okazji świąt. Nie zapomnij w takim przypadku o podaniu składników produktu i daty przydatności do spożycia. Zajmujesz się produkcją butelek lub artykułów ze szkła? Także tu możesz zastosować etykiety winiarskie, aby nadać swoim produktom firmowy look. Nasze etykiety winiarskie są samoprzylepne i drukowane w technologii druku cyfrowego. Etykiety winiarskie kleją permanentnie i trudno je usunąć z powierzchni.
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie